KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 16 3 520
2. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 15 3 6 1 519
3. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 7 5 4 392
4. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 7 6 8 2 376
5. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 10 1 3 352
6. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 6 3 4 1 329
7. Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 7 2 1 1 314
8. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 11 3 2 1 310
9. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 2 5 1 1 287
10. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 6 7 4 2 1 279
11. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 3 2 2 1 263
12. Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 5 2 4 220
13. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 4 1 7 3 206
14. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 6 2 1 198
15. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 6 1 1 194
16. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 2 2 1 184
16. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 2 1 8 2 184
18. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 5 1 179
19. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 4 4 2 172
20. Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 1 3 1 170
21. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 4 164
22. Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 6 7 2 1 163
23. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 3 2 162
24. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 8 160
25. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 5 2 154
26. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 3 4 2 1 153
27. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 4 3 1 148
27. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 4 2 148
29. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 4 2 146
30. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 2 1 141
31. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 5 2 135
32. Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE 1 3 8 3 130
33. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 6 2 1 129
34. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 6 3 4 128
34. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 2 1 128
36. Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 3 1 120
37. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 1 106
37. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 4 2 106
39. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 3 2 2 1 102
40. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 2 3 3 7 98
41. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 2 3 1 1 97
42. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 7 3 92
42. Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 3 92
44. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 4 3 2 88
45. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 4 2 3 1 86
46. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 4 1 81
47. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 1 73
48. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 2 3 69
49. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 6 1 66
49. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 3 66

Sayfa: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede