KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
311. Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
311. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
311. Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE 1 4
311. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
311. Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
311. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 4
311. Jan Říman TJ Fulnek CZE 1 4
311. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 4
311. Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE 2 4
311. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 4
311. Lukáš Sýkora SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
311. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 4
311. Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
311. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
311. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4
311. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4
311. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
311. Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
311. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
311. Daniel Vorlický SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
311. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 4
311. Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 4
311. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 4
311. Vítek Žárovský SK Karate Olomouc CZE 1 4
275. Jakub Bartoš ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 3
275. David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
275. Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 3
275. Vojtěch Damek Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
275. Jakub Ferad SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 3
275. Adam Friml SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
275. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3
275. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 3
275. Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
275. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
275. Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
275. Milan Maršoun SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
275. Ondřej Nevole SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
275. Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE 1 3
275. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
290. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
290. Tomáš Bialas SK Jihlava CZE 1 2
290. Tobiáš Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
290. Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
290. Karel Černoch Karate Vision Praha CZE 1 2
290. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2
290. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
290. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
290. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
290. Lukáš Dyntar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
290. Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2

Sayfa: 6/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede