KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
12. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2 1 48
12. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 48
12. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 48
12. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 48
55. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 44
55. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 44
55. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 44
55. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
55. Ondřej Tomko SKC Louny CZE 2 2 44
55. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 44
55. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 44
62. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 3 42
62. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 42
62. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 3 2 42
65. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
65. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 2 40
67. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 1 39
68. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 38
68. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 2 38
68. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 1 38
71. Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 1 1 37
72. Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 36
72. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 36
72. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 36
75. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 35
76. Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 34
77. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 32
77. Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE 1 2 32
77. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 32
80. Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 30
81. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 2 28
81. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 28
81. Lukáš Jílek Champions Team CZE 1 2 1 28
81. Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 28
81. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 2 28
81. Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 28
81. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 28
88. Vojtěch Bittner Sport Relax CZE 2 1 27
88. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 27
90. Martin Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 26
90. Jakub Hajný SKC Louny CZE 1 3 1 26
92. Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 24
92. Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 24
92. Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 24
92. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 24
92. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
92. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 24
92. Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE 1 2 24
92. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
92. postup Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 24

Sayfa: 2/6
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede