KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE 5 3 4 1 266
1. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 7 2 2 1 266
3. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 5 4 1 257
4. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 5 5 3 196
5. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9 1 138
6. Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE 3 1 1 126
7. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 2 4 96
8. Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 1 88
9. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 1 80
10. Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 1 3 76
11. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 2 1 1 1 70
12. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 1 65
13. Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 1 1 2 3 3 61
14. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 60
15. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 56
16. Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2 1 54
17. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 52
18. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 2 48
19. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 3 2 1 43
20. Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE 1 40
21. Jana Drymlová KCK Team CZE 1 2 1 36
21. Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
23. Žaneta Jantačová KCK Team CZE 1 1 32
23. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
23. Linda Vojáčková KK Lichnice CZE 1 1 32
26. Adéla Krátká KCK Team CZE 2 2 1 28
26. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 28
28. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 24
29. Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 2 1 1 20
29. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 3 20
31. Adéla Bednářová KCK Team CZE 1 16
31. Natálie Gruberová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 16
31. Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 16
31. Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 16
31. Eva Otrubová KK Jeseník CZE 1 16
31. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 16
31. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 16
38. Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 15
39. Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE 1 12
39. Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE 1 12
39. Lenka Kudláčková Sport Relax CZE 1 12
39. Nikola Meisnerová Sport Relax CZE 1 12
39. Michaela Mikolášová KK Jeseník CZE 1 12
39. Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE 1 12
45. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 2 10
45. Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 10
45. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10
48. Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
48. Pavla Bednářová KCK Team CZE 1 8
48. Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2014
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede