KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE 5 3 4 1 266
2. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 4 1 2 1 182
3. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 2 5 3 124
4. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 4 1 121
5. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 7 1 98
6. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 2 4 96
7. Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 1 88
8. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 1 80
9. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 1 65
10. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 60
11. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 56
11. Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE 1 1 56
13. Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 1 2 3 3 49
14. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 2 48
15. Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE 1 40
16. Jana Drymlová KCK Team CZE 1 2 1 36
17. Žaneta Jantačová KCK Team CZE 1 1 32
17. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
19. Adéla Krátká KCK Team CZE 2 2 1 28
20. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 24
21. Natálie Gruberová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 16
21. Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 1 1 16
21. Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 16
21. Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 16
21. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 16
21. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 16
27. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
27. Lenka Kudláčková Sport Relax CZE 1 12
27. Nikola Meisnerová Sport Relax CZE 1 12
27. Michaela Mikolášová KK Jeseník CZE 1 12
31. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 2 10
31. Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 10
33. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 9
34. Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
34. Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
34. Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
34. Klára Halodová Karate České Budějovice CZE 1 8
34. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
34. Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 8
40. Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 7
41. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 1 6
41. Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 6
41. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 6
41. Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 6
41. Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 6
46. Nikola Bártová Karate Hlinsko CZE 1 5
46. Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 5
48. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 4
48. Barbora Esserová Target Sport Milovice CZE 1 4
48. Diana Fantová Slavia TU Liberec CZE 1 4

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2013
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede