KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 9 5 1 164
2. Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE 5 3 1 64
3. Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 1 3 60
4. Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 51
5. Květa Klementová KC Podbořany CZE 1 1 5 36
6. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 2 34
7. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 1 1 23
8. Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE 1 2 22
8. Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 22
10. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 19
11. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 2 16
11. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 16
13. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 15
14. Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
15. Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE 1 12
15. Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE 1 12
17. Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
18. Jana Bělohlavová Sport Relax CZE 2 6
18. Helena Červenková Karate České Budějovice CZE 1 6
18. Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE 1 1 6
18. Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 6
18. Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 6
23. Tereza Májková KKD Bruntál CZE 1 1 5
24. Martina Janecká Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4
24. Jana Kovaříková KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE 1 4
24. Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE 1 4
24. Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Tereza Loučková Karate Klub Kadaň CZE 1 4
24. Kateřina Martínková Baník Příbram CZE 1 4
24. Markéta Mazurová KKD Bruntál CZE 1 4
24. Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE 1 4
24. Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE 1 4
24. Anna Vildová SK Shotokan Neratovice CZE 1 4
34. Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
34. Kateřina Černohousová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
34. Petra Slavíková KK Přelouč CZE 1 2
34. Valerie Škutová SKBU Hostivař CZE 1 2
34. Lucie Váňová Masada Praha CZE 1 2
34. Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE 1 2
40. Jana Tvrzská CZE 1 1


^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede