KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
208. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 56
208. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 56
53. Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 2 1 53
53. Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 3 2 53
55. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 52
56. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 48
56. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 48
56. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 48
56. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 48
60. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 1 1 47
60. Anna Levová Narama Plzeň CZE 1 1 1 47
62. Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 46
63. Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 3 44
63. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 1 44
65. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 42
65. Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 2 42
67. Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 40
67. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 1 1 40
67. Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE 2 2 40
67. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 2 40
67. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 40
67. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 2 40
67. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 40
67. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 40
67. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 1 40
67. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 2 40
77. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 3 2 1 38
77. Lucie Mrázová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 38
77. Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE 3 1 38
80. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 36
80. Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 36
80. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 36
80. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 1 36
84. Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 1 34
85. Nicola Faitová Narama Plzeň CZE 2 1 32
85. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 2 32
85. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 2 32
85. Valérie Vosková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 32
89. Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 31
90. Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 30
90. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 2 30
90. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 2 30
93. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 2 28
93. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 28
93. Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 1 1 28
93. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 28
93. Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 28
93. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 2 2 1 28
99. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 1 27
99. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 2 27

Sayfa: 2/6
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede