KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
70. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6
70. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
70. Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
70. Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
70. Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
256. Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 5
256. Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE 1 1 5
258. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
258. David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
258. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
258. Josef Dodulík Baník Havířov CZE 1 4
258. Václav Dražan Sport Relax CZE 1 4
258. Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE 1 4
258. Lukáš Filip Shindokan Jindřichův Hradec CZE 1 4
258. Jakub Hajný SKC Louny CZE 1 4
258. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
258. Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
258. Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 1 4
258. Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE 2 4
258. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 4
258. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 4
258. David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
258. Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 4
258. Martin Karim Schick Ryu Praha CZE 1 4
258. Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
258. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
258. Patrik Kouba Tsunami Prachatice CZE 1 4
258. Lukáš Krkavec KASR ŽAMBERK CZE 1 4
258. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
258. Petr Lustik CZE 2 4
258. Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
258. Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
258. Jindřich Ondrušík KK Odry CZE 1 4
258. Radovan Papež Fight Club České Budějovice CZE 1 4
258. Matěj Roček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
258. Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE 1 4
258. Dominik Šamko Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
258. Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
258. Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
258. Jiří Vanderka Schick Ryu Praha CZE 1 4
258. David Vítovec KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
258. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
293. Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3
293. David Herzig CZE 1 1 3
293. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
293. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 3
293. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
293. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
293. Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE 1 3
293. Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE 1 1 3

Sayfa: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede