KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
132. Šimon Bařák Baník Havířov CZE 1 1 24
132. Jiří Endršt Champions Team CZE 1 24
132. Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE 2 24
132. David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 24
132. Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 24
132. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
132. David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 3 24
132. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 24
132. Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE 1 1 1 24
132. Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 24
132. Jiří Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 24
132. Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 24
132. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
132. Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 24
132. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 1 24
116. Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 1 1 22
116. Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 22
116. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 2 22
116. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 22
116. Jan Ladislav Lác Baník Příbram CZE 1 1 1 22
116. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 1 1 22
122. Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 20
122. Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE 1 1 20
122. Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 1 20
122. Jan Nedělčev KASR ŽAMBERK CZE 1 1 20
122. Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 20
122. Petr Varyš Karate České Budějovice CZE 1 2 20
122. Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 2 20
129. Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE 2 1 19
130. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 18
130. Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE 2 18
130. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 18
130. Nikolas Harms Karate České Budějovice CZE 2 1 18
130. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 2 18
135. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 17
136. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 16
136. Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
136. Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
136. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 16
136. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 16
136. Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE 1 1 16
136. Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE 1 16
136. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
136. Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
136. Lukáš Jenker Karate České Budějovice CZE 1 16
136. Jakub Kočí GRYF Liberec CZE 2 16
136. Filip Koudelka Karate České Budějovice CZE 1 16
136. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
136. Robert Kříž Baník Příbram CZE 1 16
136. František Laňka KBU Tanvald CZE 1 16

Sayfa: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede