KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
28. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 1 6
102. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 5
102. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 5
104. Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE 1 4
104. Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE 1 4
104. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 4
104. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
104. Adam Groma SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
104. Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 4
104. Adam Hlávka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
104. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
104. David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4
104. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 4
104. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 4
104. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 4
104. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
104. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
104. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
104. Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
104. Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
104. Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 4
104. Matyáš Pavel SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
104. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
104. Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 4
104. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
104. Denis Rudolf KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
104. Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE 1 4
104. Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE 1 4
104. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
104. Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
104. Martin Tázlar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
104. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
104. Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
104. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
104. Martin Žabka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
104. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4
137. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 3
137. Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 3
137. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 3
137. Martin Macík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 3
137. David Sarváš Baník Havířov CZE 1 3
142. Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
142. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
142. Dominik Dulovec Ned Hockey Nymburk CZE 1 2
142. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 2
142. Jakub Hála Samuraj Havlíčkův Brod CZE 1 2
142. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2
142. Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE 1 2
142. Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
142. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 2

Sayfa: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede