KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Chart of competitors according to their categories:




Order by   First nameLast name Club Country Gold Silver Bronze 5. 7. Points
2339. postup Jan Rejmon Ned Hockey Nymburk CZE 1 8
2339. postup Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 8
2339. postup Dana Ripperová Karate Velké Meziříčí CZE 1 8
2339. postup Jan Roller SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
2339. postup Ilja Roudný KC Žatec CZE 1 8
2339. postup Damián Rousek TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 8
2339. postup Adam Rubeš KCK Team CZE 1 8
2339. postup Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE 2 8
2339. postup Kamil Rýpar Šin-mu Hodonín CZE 1 8
2339. postup Michaela Říhová Slavia TU Liberec CZE 2 1 8
2339. postup Kamila Sasová SKK Shotokan Liberec CZE 1 8
2339. postup Martin Sáva Sokol Tišnov CZE 1 8
2339. postup Tereza Seidlová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
2339. postup Václav Schertler Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 8
2339. postup Michal Sikora Baník Karviná CZE 1 8
2339. postup Sebastian Skalík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
2339. postup Petra Slavíková KK Přelouč CZE 1 1 8
2339. postup Zdena Slezáková KK TJ Krupka CZE 2 8
2339. postup Alexandr Stehlík SKBU Trutnov CZE 2 8
2339. postup Roman Steiner Karate Vrchlabí CZE 1 8
2339. postup Kateřina Stodolová Karate-Do Sokolov CZE 1 8
2339. postup Roman Strachota Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
2339. postup Tobiáš Suchánek SKK Olomouc CZE 1 8
2339. postup Darja Suchová Slavia TU Liberec CZE 1 8
2339. postup Marie Suminová Dragon Neratovice CZE 1 8
2339. postup Tereza Surovcová TJ Fulnek CZE 1 8
2339. postup R. Svoboda Czech republic CZE 1 8
2339. postup Jakub Svoboda Spartak Hradec Králové CZE 1 2 8
2339. postup Jonáš Sýkora KCK Team CZE 1 8
2339. postup David Szabo SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
2339. postup Dominik Šamko KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 8
2339. postup Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
2339. postup Alex Šeffer SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 8
2339. postup Nikola Šenková KK Odry CZE 1 8
2339. postup Michal Šereda Karate Polička CZE 1 8
2339. postup Roman Šilar KCK Team CZE 1 8
2339. postup Petra Šilarová Budo Lanškroun CZE 1 1 8
2339. postup Pavel Šíma CZE 1 8
2339. postup Hana Šimčáková KK Jeseník CZE 1 8
2339. postup Petr Škalda TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 8
2339. postup Nikola Šmídová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 8
2339. postup Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 1 1 8
2339. postup Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 8
2339. postup Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
2339. postup David Štogryn KCK Team CZE 1 8
2339. postup Pavol Šuhaj SK Global Praha CZE 1 8
2339. postup Jiří Šulc Sport Relax CZE 1 8
2339. Jan Šulc KCK Team CZE 1 8
2339. postup Petr Šuranský Sokol Pardubice CZE 2 8
2339. postup Nikola Šušková SK Budo, TJ Start Havířov CZE 3 8

Page: 52/68
<< 50 |  51 | 52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ top

 Print

Annotation :
  • Charts rating
  • When clicking on a competitor you will see his complete results
  • When clicking on the number of points you will see only results from current category (kumite,kata)
  • Last contest: European Championship 2014
  • up .... Competitor has gone up in charts poisition since the last tournament
  • down .... Competitor has gone down since the last tournament
  • no change .... Competitor is on the same position since the last tournament