KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Chart of competitors according to their categories:




Order by   First nameLast name Club Country Gold Silver Bronze 5. 7. Points
149. Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE 9 7 2 6 1 523
152. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 8 11 15 4 3 520
153. Eliška Týlová KK Lichnice CZE 9 11 13 5 4 517
154. Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE 10 5 7 4 4 516
155. Petr Urbanec KK Lichnice CZE 10 9 14 2 510
156. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 12 15 17 3 503
157. Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE 9 14 11 6 1 497
158. Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE 6 9 19 8 496
159. Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE 7 7 12 2 6 495
160. Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE 9 3 10 9 4 484
161. Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE 7 10 3 7 4 470
162. Erika Mačátová KCK Team CZE 9 7 19 7 1 468
163. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 13 8 16 1 1 466
164. Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 6 11 13 10 6 461
164. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 7 14 22 4 2 461
166. Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 6 8 26 3 2 457
167. Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE 12 3 10 2 454
167. František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE 8 9 13 4 4 454
167. Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE 4 11 9 14 7 454
170. Adam Sládeček Baník Havířov CZE 11 9 13 1 452
171. Lucie Michálková Nidoshinkan DOJO CZE 11 9 14 2 1 445
172. Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE 9 5 9 3 1 444
173. Tereza Mikudová SC Flair CZE 6 11 25 8 441
174. Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE 10 5 11 4 1 439
175. Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 2 11 32 8 3 438
175. Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE 16 8 4 2 438
177. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 13 2 4 436
177. Aleš Vydra SKC Louny CZE 10 2 10 3 1 436
179. David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 14 13 17 3 1 432
179. Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 14 16 6 4 1 432
181. Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE 8 7 10 2 431
182. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 9 5 13 10 4 430
183. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 9 8 12 6 2 429
184. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 14 8 14 3 2 414
185. Ivana Kučerová Spartak Hradec Králové CZE 15 9 12 4 408
186. Petr Kopečný Nidoshinkan DOJO CZE 5 4 10 3 1 407
187. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 6 7 4 3 2 404
187. Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE 11 4 12 3 404
189. Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE 12 5 9 1 402
189. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 6 2 15 4 1 402
191. Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE 10 6 6 3 5 400
192. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 5 6 9 4 6 399
193. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 7 4 9 1 1 396
194. Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE 3 9 11 6 1 395
195. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 6 4 4 3 2 394
195. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 8 4 12 3 1 394
197. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 6 5 8 3 2 393
197. Pavel Šumbera KK Jeseník CZE 10 5 16 3 2 393
199. Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE 7 5 7 3 1 391
199. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 6 9 7 1 391

Page: 4/63
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ top

 Print

Annotation :
  • Charts rating
  • When clicking on a competitor you will see his complete results
  • When clicking on the number of points you will see only results from current category (kumite,kata)
  • Last contest: European Championship 2013
  • up .... Competitor has gone up in charts poisition since the last tournament
  • down .... Competitor has gone down since the last tournament
  • no change .... Competitor is on the same position since the last tournament