KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Chart of competitors according to their categories:




Order by   First nameLast name Club Country Gold Silver Bronze 5. 7. Points
1387. Michaela Bürgerová Karate České Budějovice CZE 1 24
1387. Petr Calábek TJ Fulnek CZE 1 24
1387. Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 2 24
1387. Tomáš Čvančara Sport Relax CZE 2 2 24
1387. Dominik Dohnal Baník Havířov CZE 1 24
1387. Ondřej Filař Budó škola KK Písek CZE 1 24
1387. Roman Gabčo ŠBU Cobra Studénka CZE 1 24
1387. Alan Godi Baník Havířov CZE 2 2 24
1387. Miroslav Gruber SK Trial CZE 1 1 24
1387. Tomáš Hála Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 2 24
1387. Jakub Haljuk TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 24
1387. Nela Haltmarová KCK Team CZE 1 24
1387. Markos Hernandez KK Jeseník CZE 1 24
1387. Iva Holomková TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 2 24
1387. Jana Horáková EMĚ Mělník CZE 2 2 2 24
1387. Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE 1 1 24
1387. Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 3 24
1387. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 2 24
1387. Michajelian Kamo KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
1387. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 1 1 24
1387. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 1 2 24
1387. Jan Kotala Atara Ostrava CZE 1 24
1387. Diana Králová KC Žatec CZE 3 2 24
1387. Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE 2 2 24
1387. Nikola Kunertová Dragon Neratovice CZE 1 24
1387. Radek Mačák KC Žatec CZE 1 1 1 24
1387. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 2 2 24
1387. postup Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 2 1 24
1387. pokles Zdeněk Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 1 24
1387. Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 3 1 1 24
1387. Václav Nekvinda Karate Polička CZE 1 24
1387. Kateřina Neradílková SK BUDO Hostivař CZE 1 24
1387. Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 1 24
1387. postup Jitka Nováková SK Shotokan Neratovice CZE 2 6 24
1387. pokles Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 2 3 24
1387. Ondřej Novotný SK BUDO Hostivař CZE 2 24
1387. Kristýna Nuderová Slavia TU Liberec CZE 1 2 24
1387. Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE 1 3 24
1387. Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 2 1 24
1387. Martina Plešingerová Sport Relax CZE 1 3 24
1387. Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE 1 1 1 24
1387. David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 2 24
1387. Vadym Potapenko Sokol Sadská CZE 1 2 2 24
1387. Richard Puffer SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 24
1387. Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE 1 1 1 1 24
1387. Tereza Riantová Glaverbel Teplice CZE 1 24
1387. Robert Ružbacký SK MP CZE 1 24
1387. Michal Sionkala Atara Ostrava CZE 1 1 24
1387. Jakub Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 1 24
1387. Kateřina Smetanová Dragon Neratovice CZE 1 24

Page: 29/63
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 | 29 |  30

^ top

 Print

Annotation :
  • Charts rating
  • When clicking on a competitor you will see his complete results
  • When clicking on the number of points you will see only results from current category (kumite,kata)
  • Last contest: European Championship 2013
  • up .... Competitor has gone up in charts poisition since the last tournament
  • down .... Competitor has gone down since the last tournament
  • no change .... Competitor is on the same position since the last tournament