KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Chart of competitors according to their categories:




Order by   First nameLast name Club Country Gold Silver Bronze 5. 7. Points
501. Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 3 6 3 2 209
501. Tereza Hájková GRYF Liberec CZE 1 3 9 9 5 209
501. Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 10 4 10 1 2 209
504. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 3 5 8 2 208
504. Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 1 7 1 208
506. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE 2 3 2 8 2 207
506. David Novák Spartak Hradec Králové CZE 2 3 5 8 6 207
506. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 2 13 5 1 207
509. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 10 7 11 1 206
509. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 4 2 4 2 206
511. Marek Boura GRYF Liberec CZE 3 3 7 2 1 204
511. Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE 5 8 2 3 204
511. Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE 2 2 6 1 204
511. Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE 3 4 8 1 204
515. Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE 3 2 5 4 202
515. David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 2 8 3 202
517. Veronika Jakubů Champions Team CZE 6 6 1 1 201
517. Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE 3 6 1 2 201
517. Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE 2 3 4 1 1 201
517. Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE 5 3 8 2 2 201
521. Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE 3 8 13 4 1 200
521. Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE 3 2 4 5 1 200
521. David Broda SK Tommi Praha CZE 4 3 14 3 1 200
521. Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE 5 6 3 200
521. Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE 3 1 4 5 4 200
521. Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE 5 5 2 200
527. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 3 3 9 5 3 199
528. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE 2 2 5 10 3 198
528. Klára Odehnalová KCK Team CZE 6 10 4 2 198
530. Dorota Blechová Sport Relax CZE 2 1 7 9 1 197
530. Filip Janda Dragon Neratovice CZE 4 7 4 2 2 197
532. Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE 3 2 5 1 196
532. Stanislav Hájek KK Odry CZE 1 2 25 4 2 196
532. Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE 6 3 6 3 196
532. Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 4 4 5 196
536. Milan Bašar Karate České Budějovice CZE 4 4 5 1 195
536. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 2 4 3 4 1 195
536. Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE 1 5 9 6 2 195
536. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 8 12 4 195
540. Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE 7 5 4 1 194
540. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 4 7 8 194
540. Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 5 8 6 3 194
540. Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 3 11 6 1 194
540. Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE 3 2 8 3 1 194
540. Aneta Mačátová KCK Team CZE 1 5 7 7 1 194
540. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 3 2 6 8 3 194
540. Kryštof Sýkora SKC Louny CZE 1 6 5 1 194
548. Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE 3 4 9 4 1 192
548. Miroslav Hýsek Karate České Budějovice CZE 2 4 3 192
548. Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE 5 4 3 1 192

Page: 11/76
<< 10 | 11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20

^ top

 Print

Annotation :
  • Charts rating
  • When clicking on a competitor you will see his complete results
  • When clicking on the number of points you will see only results from current category (kumite,kata)
  • Last contest: European Championship 2015
  • up .... Competitor has gone up in charts poisition since the last tournament
  • down .... Competitor has gone down since the last tournament
  • no change .... Competitor is on the same position since the last tournament