KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

17th Grand Prix Hradec Králové 2016, Czech Republic, 30.4.-1.5.2016
Fortuna arena

Land


cze eng egy geo isr cyp hun ger ned nor pol aut rus svk uae ukr usa srb cro fra ita aus bel lat est tur bih lux mas arm kos swe bul

↑ click ↑



Beste Clubs - 2016

Beste Clubs

1. Ukrainian Team UKR 8680b.
2. Karate České Budějovice CZE 7990b.
3. Fight Club České Budějovice CZE 5146b.
4. Ukraine UKR 4418b.
5. Ahly Club EGY 4231b.
6. Egypt EGY 3215b.
7. SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2733b.
8. Central Slovakia SVK 2535b.
9. SKR SU Ústí nad Labem CZE 1978b.
10. Czech republic CZE 1856b.
11. Karate Kachi Nitra SVK 1754b.
12. Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1728b.
13. Sport Relax CZE 1542b.
14. Spartak Hradec Králové CZE 1522b.
15. Hungary HUN 1446b.
16. Team Lviv UKR 1385b.
17. MŠK Žiar nad Hronom SVK 1292b.
18. Mizuchi Karate Team NOR 1286b.
19. Katsudo Sabinov SVK 1277b.
20. SKK Shotokan Liberec CZE 1234b.
21. KK Ekonóm Trenčín SVK 1203b.
22. Team Viking Norway NOR 1195b.
23. Slovakia SVK 1183b.
24. Belgrade K.F. SRB 1135b.
25. Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1111b.
26. Odessa United Team UKR 1105b.
27. Latvia LAT 1065b.
28. Kumade Topoľčany SVK 1055b.
29. KK Farmex Nitra SVK 1052b.
30. Arashi Sportsclub HUN 1048b.
31. Slavia TU Liberec CZE 981b.
32. Baltijas Karate Club LAT 955b.
33. Unity 99 Rotterdam NED 948b.
34. Luxemburg LUX 945b.
35. Tczewski Klub Karate-do POL 905b.
mehr...

Beste Wettkämpfer - 2016

Beste Wettkämpfer

1. Lucie Janouchová CZE 538b.
2. Veronika Halodová CZE 509b.
3. Ingrid Suchánková SVK 502b.
4. Vojtěch Kočí CZE 480b.
5. Lucie Štroblová CZE 464b.
6. Zuzana Augustinová CZE 448b.
7. Veronika Mišková CZE 436b.
8. Vladimíra Račáková CZE 423b.
9. Marek Pohanka CZE 413b.
10. Klára Halodová CZE 394b.
11. Miroslava Kopúňová SVK 372b.
12. Nina Hlavačková SVK 370b.
13. Aneta Růžičková CZE 350b.
14. Natalia Stubba POL 345b.
15. Gitte H. Brünstad NOR 340b.
15. Matěj Říha CZE 340b.
17. Karel Imríšek CZE 320b.
18. Ivan Drozd UKR 300b.
18. Marek Řeřicha CZE 300b.
18. Rebeka Vidová SVK 300b.
21. Milosz Sabiecki POL 295b.
22. Tomáš Kósa SVK 290b.
23. Karel Kesl CZE 288b.
24. Silje M. Vedvik NOR 285b.
25. Dmytro Kandyba UKR 280b.
25. David Podsklan SVK 280b.
25. Marek Pončka SVK 280b.
28. Laury Vogelzang NED 276b.
29. Nela Osouchová CZE 275b.
30. Alexis Davoine BEL 272b.
31. Adriana Crhonková CZE 270b.
32. Zuzana Schwartzová SVK 268b.
33. Tomáš Reich CZE 266b.
34. Monika Bürgerová CZE 265b.
35. Halina Melnyk UKR 260b.
mehr...