KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2010 - 15.05.2010

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 420
Kluby na medailových pozicích 54
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 37x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matěj Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Mičic SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Böhme Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Eliáš Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) František Čejka Sokol Nymburk CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Daová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Koukolíková KK Kladno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Šinfeltová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Radek Hloucal SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Štěpán Melinger Sokol Nymburk CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Veronika Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Eva Brodská Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata muži Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata muži Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata muži Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata muži Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ženy Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Radek Frühauf SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let KK Kladno CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK Tommi CZE CZE
2. kata team ženy Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jiří Mašín Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Daniel Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Minařík Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Laštovka KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Michal Staněk Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jan Vlček Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Vendula Hrubá KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jaroslav Erben KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Václav Stezka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Patrik Vébr Dragon Neratovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Kozák KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Markéta Vacková KC Žatec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Aleš KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +63kg
1. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +63kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Sládková Sokol Sadská CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Süsselmichová KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Beneš Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Mohamed Khedr Katar QAT QAT
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Hosam Ahmed Katar QAT QAT
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Hricko KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Richtr KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Rubeš KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) +68kg
1. kumite junioři (16-17) +68kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +68kg Jakub Krátký SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Skalníková Dragon Neratovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Šťastná KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Abdulla Dalloul Katar QAT QAT
2. kumite muži -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
5. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Abdulaziz Dalloul Katar QAT QAT
2. kumite muži -67kg Magid Adwan Katar QAT QAT
3. kumite muži -67kg Martin Blatoň KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži -67kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -67kg David Beran KCK Team CZE CZE
5. kumite muži -67kg Aleš Radil KK Lichnice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži -75kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jan Šlechta Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Younis Alaaraj Katar QAT QAT
2. kumite muži -84kg Josef Král Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite muži -84kg David Hons Chotěboř CZE CZE
3. kumite muži -84kg Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jiří Trunec Vysoké Mýto CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Younis Alaaraj Katar QAT QAT
3. kumite muži BRH František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite muži BRH Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Trunec Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
5. kumite ženy -50kg Věra Soprová Dragon Neratovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite ženy BRH Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Rafati Reza Katar QAT QAT
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jiří Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Pavel Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2014 27.09.2014
Wakizaši Cup 2014 10.05.2014
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2014 03.05.2014
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 23.11.2013
Generali Cup 2013 16.11.2013
Bohemia Open 2013 27.10.2013
Silesia Cup 2013 26.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk