KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2008 - 17.05.2008

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Karate–Do Sokol Nymburk a Středočeský svaz karate
Registrovaných jednotlivců 380
Kluby na medailových pozicích 46
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
40.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 30x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Semela Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži Josef Šedivý SC Flair CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) Kesl Ryu Praha CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) KK Kladno CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži KC Dragons Rosice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Torák Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Pavel Horálek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Janet Štréblová KC Žatec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Stanislav Klíma Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Kalousek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Karel Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vladimír Goryanov KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Kaňka SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Pleskač KC Žatec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Holek Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Kašpar Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Stuchlík Kabu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Křikavová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marie Slováčková KC Žatec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Králová Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Uriáš Masada Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Pavel Kugler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Dvořáček Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Julie Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Daniela Sárazová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Barbora Hájková Dragon Neratovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Hňoupková Masada Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Marek Blaha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite muži -67kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Martin Blatoň KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kumite muži -75kg Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite muži -75kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +75kg Jan Paulík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +75kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Petra Štěpánová Dragon Neratovice CZE CZE
kumite ženy +61kg
1. kumite ženy +61kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +61kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +61kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy +61kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Pavel Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Petr Kocmánek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Velká cena Nymburka 2012 28.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk