KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2006 - 15.04.2006

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 259
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
56.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Jarmila Masopustová SKM Bílina CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata muži Jan Masopust SKM Bílina CZE CZE
3. kata muži Lukáš Maule Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata ženy Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let SKM Bílina CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let SKM Bílina CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let SC Flair CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Miroslav Prchal SKM Bílina CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Róbert Lexmann Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jiří Štrach SC Komura Kladno CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Tlustý SKM Bílina CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -40kg
1. kumite dorostenci (14-15) -40kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -40kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -40kg Radim Stehlík Baník Příbram CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg David Herzig Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vladimír Švec Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Miroslav Novák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -40kg
1. kumite dorostenky (14-15) -40kg Alica Bretschneiderová Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -40kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -40kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -50kg
1. kumite dorostenky (14-15) -50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -50kg Tereza Švehlová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +50kg
1. kumite dorostenky (14-15) +50kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +50kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +50kg Martina Dvořáková Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +50kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg David Bricín Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky -60kg
1. kumite dorostenky -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky -60kg Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenky -60kg Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
3. kumite dorostenky -60kg Sabina Plochová SC Komura Kladno CZE CZE
kumite dorostenky +60kg
1. kumite dorostenky +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +60kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenky +60kg Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite muži -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži -65kg Aleš Hrách Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite muži -65kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Michal Held Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Dovolil SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -75kg Zdeněk Florián KK Kladno CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži +75kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži +75kg Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži +75kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži BRH Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži BRH Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Jitka Hejdrychová Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Michaela Vaňková Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy BRH Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Nymburka 2013 20.04.2013
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Velká cena Nymburka 2012 28.04.2012
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Velká cena Nymburka 2011 30.04.2011
Velká cena Nymburka 2010 01.05.2010
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk