KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2007 - 06.10.2007

Město Rychnov nad Kněžnou
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
63.51%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 37x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Semela Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Latíková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Martin Stodola Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
2. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Tošnarová TJ Sokol Husovice CZE CZE
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (18-20) Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Miloslav Kabeš Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata muži Josef Šedivý SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži Karel Krásný SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata Masters muži (+35 let) Maciej Sternik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Lux SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kata team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Filip Novotný Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Adam Szyrner UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Blažek KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Daniel Hess KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Mlejnek KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite ml. žákyně -35kg Jennifer Martinčić Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -35kg Aleksandra Kus UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite ml. žákyně -35kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Jessica Batbajarová Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Tomáš Krebs KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jiří Smola KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Richtr KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Dominik Petr KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Kaplan Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Milosz Poczta UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite st. žáci +60kg Miloslav Hladík Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
2. kumite st. žákyně +50kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně +50kg Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Jelena Stijepić Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Kacper Zawada Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Vladislav Hetflejš KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Bartoloměj Kováč KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dariusz Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Oskar Zoladzijewski Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Palm KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Sternik Bartosz Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jiří Vávra SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Jagoda Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Marcelina Mazajczyk UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Marcela Pospíšilová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenky +57kg Jana Kovaříková KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Robert Zilizi Arkádia Galanta SVK SVK
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Andrzej Domanski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Artur Trubicki Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Lucia Motlová Chotěboř CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Michal Chmelař Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -70kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite muži -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pavel Švojgr Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -75kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg František Doleček TJ Sokol Husovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -80kg David Mikeš Vysoké Mýto CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
3. kumite muži +80kg Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Eliška Oravcová Sokol Pardubice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Arkádia Galanta (SVK) SVK SVK
2. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
3. kumite team muži SKBU Trutnov CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team ženy Sokol Pardubice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2013 05.10.2013
Shotokan Cup 2012 06.10.2012
Shotokan Cup 2011 08.10.2011
Shotokan Cup 2010 09.10.2010
Shotokan Cup 2009 10.10.2009
Shotokan Cup 2008 11.10.2008
Shotokan Cup 2006 07.10.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk