KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2005 - 01.10.2005

Město Rychnov nad Kněžnou
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Vamberk
Kluby na medailových pozicích 15
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
33.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Martin Dobiáš KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
3. kata st. žáci (12-13) David Beran KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Robert Fáber KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Černohous KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alžběta Chovancová KK Jeseník CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata junioři (18-20) Martin Kosek KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata muži Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata muži Libor Janů Sokol Šumperk CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
2. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Lux SKC Sokol Vamberk CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
2. kumite ml. žáci -30kg Martin Dobiáš KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
2. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
3. kumite ml. žáci +40kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Simon Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
2. kumite st. žáci -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Švec Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
3. kumite st. žákyně -40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nela Holečková Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Václav Chalupný SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Fáber KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Rostislav Cáb Kasr Žamberk CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Denisa Hrabětová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
2. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Matěna Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
2. kumite dorostenky -51kg Dagmar Kocůrková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Kateřina Černohousová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Martin Kosek KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
3. kumite junioři (18-20) -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři +75kg
1. kumite junioři +75kg Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři +75kg Petr Vyškovský SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (18-20) BRH
1. kumite juniorky (18-20) BRH Ivana Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (18-20) BRH Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -65kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Milan Gančár SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -75kg Pavel Švojgr Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -80kg Svatopluk Sekanina KK Jeseník CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži +80kg Libor Janů Sokol Šumperk CZE CZE
kumite ženy -53kg
2. kumite ženy -53kg Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy +53kg
1. kumite ženy +53kg Ivana Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +53kg Pavlína Kubečková SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy +53kg Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team junioři (18-20) SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite team junioři (18-20) Karate Polička CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2013 05.10.2013
Shotokan Cup 2012 06.10.2012
Shotokan Cup 2011 08.10.2011
Shotokan Cup 2010 09.10.2010
Shotokan Cup 2009 10.10.2009
Shotokan Cup 2008 11.10.2008
Shotokan Cup 2007 06.10.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk