KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2011 - 09.04.2011

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Č. Lípa
Registrovaných jednotlivců 270
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
43.18%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 22x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Le Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Le Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Michal Jakoubek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Janda Dragon Neratovice CZE CZE
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Tomáš Mikuda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Daniel Brejcha Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (9 let)
1. kata ml. žáci (9 let) Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Lukáš Popp Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Petra Pavlů Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Petra Kadeřábková MDDM Ostrov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Pecková MDDM Ostrov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Soprová Dragon Neratovice CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Ellen Soprová Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let)
1. kata ml. žákyně (9 let) Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Helena Baiblová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Klára Vopatová Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Novák Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Kočvara Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ondřej Kletečka Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Leoš Ulrich SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Müller SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Jana Doubková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Martina Skalníková Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Leona Hegedušová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Petra Kamenská SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15) do 6.kyu
1. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Radek Kirsch Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Daniel Fuchs Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Petr Matějovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Václav Dražan Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15) do 6.kyu
1. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Veronika Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Marie Špachmanová Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Denisa Nováková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Čvančara Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
kata team ml. žáci -8 let
1. kata team ml. žáci -8 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žáci 8.-7.kyu
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team ml. žáci (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu MDDM Ostrov CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Masada Praha CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Adam Michalík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Mikolaj Dobrzynski KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Martin Hájek Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Nedved Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Koudela SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Rivera Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Patrik Vébr Dragon Neratovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Červinka Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Šárka Remerová Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Skalníková Dragon Neratovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk