KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

OBI Open 2010 - 29.05.2010

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel Tommi Flair Praha
Registrovaných jednotlivců 316
Kluby na medailových pozicích 44
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
56.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 44x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Böhme Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Martina Skalníková Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Adéla Šírlová Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Paul TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Veronika Kašparová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eva Brodská Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Veronika Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Platilová SC Flair CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jan Vrtílka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Šárka Boháčová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Stanislav Privitzer KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Radovan Papež Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Tereza Matiášová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alice Paštiková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Cvrk SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Stuchlík Kabu Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Mlnaříková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Skalníková Dragon Neratovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk