KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2009 - 14.11.2009

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí n/O
Registrovaných jednotlivců 150
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
55.36%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 28x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Eliáš Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Baran Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Marika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata muži Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kata muži Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ženy Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata ženy Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matyáš Coufal TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matouš Gorun SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně BRH Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Martin Tázlar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Benda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Patrik Krejčí Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Richtr KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Novák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Cábová Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -70kg Aleš Radil KK Lichnice CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -80kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -80kg Martin Horák SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži +80kg Luboš Dražil KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži BRH Aleš Radil KK Lichnice CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Tereza Uhnavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Markéta Kočová MSK Praha CZE CZE
kumite team žáci
1. kumite team žáci Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite team žáci SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team st. žákyně + dorostenky
1. kumite team st. žákyně + dorostenky KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite team st. žákyně + dorostenky SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team st. žákyně + dorostenky KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žákyně + dorostenky KCK Team CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite team muži KCK Team CZE CZE
3. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team ženy SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Velká cena Nymburka 2012 28.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk