KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2007 - 1.kolo - 13.01.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Kamura-ryu Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 50
Kluby na medailových pozicích 18
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek SC Flair CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata muži Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata muži Jakub Jaroš SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team muži KK Karlovy Vary CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Aleš Brůna SK Karate Most CZE CZE
2. kumite muži -65kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži -70kg David Kopeček SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jindřich Pospíšil Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Marek Šír Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -75kg Tomáš Snětivý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Held Baník Příbram CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -80kg Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -80kg Lubomír Odráška Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži +80kg Mikuláš Záhorec Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Zuzana Kodajková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ivana Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk