KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2005 - 05.11.2005

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 250
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
31.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata muži Tomáš Masopust SKM Bílina CZE CZE
3. kata muži Radim Pavelka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Jana Gaňová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Luděk Šíma KK Litvínov CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Bohumil Husák SK Global Praha CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team juniorky (16-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Petr Holárek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -55kg Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Max Meister KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite st. žáci -55kg Christopher Uhlig KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Brian Males Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci +55kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Philipp Havlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Alica Bretschneiderová Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Přibylová Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sabina Salášková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Eric Sagasser KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci +65kg
1. kumite dorostenci +65kg Ondřej Misar Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci +65kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite dorostenci +65kg Evžen Rambousek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite dorostenci +65kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Sarah Kudell KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Lydia Holler KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite muži -70kg Daniel Pekuniak TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jiří Týle SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -70kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Stefan Müller BUDO Coburg GER GER
2. kumite muži -80kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
2. kumite muži +80kg Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži +80kg Vlastimil Jirásko SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži BRH Stefan Müller BUDO Coburg GER GER
3. kumite muži BRH Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Tereza Zelendová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lucia Povalačová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy -60kg Dominika Faktorová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Julia Gromovaja KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Jana Zicklerová TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Luděk Šíma KK Litvínov CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jiří Lovecký Baník Karviná CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Jana Zicklerová TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team ženy TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite team ženy CMK Banská Bystrica (SVK) SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
North Bohemia 2014 11.10.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
North Bohemia 2011 05.11.2011
North Bohemia 2010 16.10.2010
North Bohemia 2009 17.10.2009
North Bohemia 2008 18.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk