KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVČSKe mládeže 2006 - 14.10.2006

Město Dvůr Králové nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel VČSKe
Kluby na medailových pozicích 10
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
45.45%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Karel Hodík Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Krebs KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Fajmanová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Robert Fáber KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata junioři (18-20) Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Martin Kosek KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (18-20)
1. kata juniorky (18-20) Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata juniorky (18-20) Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata juniorky (18-20) Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Krebs KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Illner SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Ondřej Kalousek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -40kg Lucie Lorencová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -40kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Nikola Ročňáková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +40kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Zahálka Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Martin Lorenc KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jan Adámek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Tomáš Palm KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jiří Roller KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Michal Schnaubert KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Pavlína Dušková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Dvořák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Vladimír Švec Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Daniel Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Voldán Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Daniel Pelíšek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Miloš Němec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -75kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Martin Kosek KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Václav Daněk KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (18-20) -53kg
1. kumite juniorky (18-20) -53kg Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk