KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2011 - 04.12.2011

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 192
Závodníci v kategoriích 245
Kluby 44
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
47.37%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 38x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Michael Weinbrenner L.F.karate Hustopeče CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SK Kamiwaza karate CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Adam Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Michal Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Matouš Hrubý Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg David Vítovec Kabu Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jiří Rivera Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Martin Šimáček Kabu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Poloprudská KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 31.03.2013
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 02.12.2012
Mistrovství ČR žáků 2012 01.12.2012
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2012 07.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk