KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Irish Grand Prix 2008 - 29.03.2008 - 30.05.2008

Město Dublin
Stát Irsko
Pořadatel ONAKAI
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Joe Bonassisa Shikon ENG ENG
2. kata ml. žáci (7-11) Bryan Beideler Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kata ml. žáci (7-11) Dwain Beideler Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kata ml. žáci (7-11) Connor Routh Shikon ENG ENG
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Noemie Da Costa KC Walferdange LUX LUX
2. kata ml. žákyně (7-11) Solene Da Costa Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Oliver Briggs Shikon ENG ENG
2. kata st. žáci (12-13) Ryan Correya Shikon ENG ENG
3. kata st. žáci (12-13) Sam Hulbert Shikon ENG ENG
3. kata st. žáci (12-13) Toms Logins Tukuma Karate Club LAT LAT
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Oceane da Costa KC Walferdange LUX LUX
2. kata st. žákyně (12-13) Rebecca Barton-Hagger Shikon ENG ENG
3. kata st. žákyně (12-13) Allina Drew Shikon ENG ENG
3. kata st. žákyně (12-13) Becky O'Grady Shikon ENG ENG
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Kevin Petry KC Lintgen LUX LUX
2. kata dorostenci (14-15) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Jason Lima da Silva Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kata dorostenci (14-15) Aaron O'Grady Carlow Karate Club IRE IRE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lucille Reale Sete Shotokan FRA FRA
2. kata dorostenky (14-15) Liz Hary KC Lintgen LUX LUX
3. kata dorostenky (14-15) Josie O'Grady Shikon ENG ENG
3. kata dorostenky (14-15) Emma Whytefield Shikon ENG ENG
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Andreas Millarch Dánsko DEN DEN
2. kata junioři (16-17) Oliver Enkamp Combat Academy SWE SWE
3. kata junioři (16-17) Aaron O'Grady Carlow Karate Club IRE IRE
3. kata junioři (16-17) Kris Whelan Carlow Karate Club IRE IRE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Illaria Melmer KC Lintgen LUX LUX
2. kata juniorky (16-17) Pernille Hansen Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Emma Andrews Nihon Karate-Do USA USA
3. kata juniorky (16-17) Nora Peters KC Lintgen LUX LUX
kata muži U21
1. kata muži U21 John Gardiner Ishinryu Upminster ENG ENG
2. kata muži U21 Bo Liliegreen Dánsko DEN DEN
3. kata muži U21 Jesse Enkamp Combat Academy SWE SWE
3. kata muži U21 Kenny Rasmussen Dánsko DEN DEN
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Ann Kristensen Dánsko DEN DEN
2. kata ženy U21 Frederikke Nielsen Dánsko DEN DEN
3. kata ženy U21 Emma Furey Carlow Karate Club IRE IRE
3. kata ženy U21 Megan Hefferman Carlow Karate Club IRE IRE
kata muži
1. kata muži Bo Liliegreen Dánsko DEN DEN
2. kata muži Fabien Aletto Sete Shotokan FRA FRA
3. kata muži Jesse Enkamp Combat Academy SWE SWE
3. kata muži Kenny Rasmussen Dánsko DEN DEN
kata ženy
1. kata ženy Varaporn Poorisrisak Dánsko DEN DEN
2. kata ženy Ann Kristensen Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Frederikke Nielsen Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Andrea Whelan Carlow Karate Club IRE IRE
KUMITE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Joe Bonassisa Shikon ENG ENG
2. kumite ml. žáci BRH Jamie Carroll Shikon ENG ENG
3. kumite ml. žáci BRH Liam Powell Shikon ENG ENG
3. kumite ml. žáci BRH Connor Routh Shikon ENG ENG
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Solene Da Costa Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ryan Correya Shikon ENG ENG
2. kumite st. žáci -45kg Tiarnan Moore Newcastle KC NIR NIR
3. kumite st. žáci -45kg Oliver Briggs Shikon ENG ENG
3. kumite st. žáci -45kg Sam Hulbert Shikon ENG ENG
kumite st. žáci +45kg
1. kumite st. žáci +45kg Nikolajs Bodrovs Riga Karete LAT LAT
2. kumite st. žáci +45kg Adam Carrigan-Smith Shikon ENG ENG
3. kumite st. žáci +45kg Charlie Collins Shikon ENG ENG
3. kumite st. žáci +45kg Connor Hill Shikon ENG ENG
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Emmanuelle Ferré Sete Shotokan FRA FRA
2. kumite st. žákyně -50kg Rebecca Barton-Hagger Shikon ENG ENG
3. kumite st. žákyně -50kg Anna James-Bott Shikon ENG ENG
3. kumite st. žákyně -50kg Becky O'Grady Shikon ENG ENG
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Shauna Carroll Shikon ENG ENG
2. kumite st. žákyně +50kg Allina Drew Shikon ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Harrison Drew Shikon ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Latif Owarth BKO ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dan Grey Sete Shotokan FRA FRA
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jason Lima da Silva Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite dorostenci (14-15) +57kg
1. kumite dorostenci (14-15) +57kg Ben Coward Shikon ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) +57kg Emil Vohlert Solrod Karate Klub DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) +57kg Lloyd Anderson Shikon ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) +57kg Guillaume Dubois Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Chloe Clifton Shikon ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Rebecca Flowers Shikon ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Mary Berwick Shikon ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Katie Pattison Shikon ENG ENG
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Mike Bjerregaard Solrod Karate Klub DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -70kg Hudayfa Gefori BKO ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -70kg Mark Kenny Strabane IRE IRE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Gerard McAnulty Newcastle KC NIR NIR
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Elmin Sabotic Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
2. kumite junioři (16-17) +70kg Adan Skenderovic Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) +70kg Raymond Gilloway Strabane IRE IRE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Andrew Taylor Anglie ENG ENG
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Quaassim Hussain BKO ENG ENG
2. kumite junioři (18-20) -70kg Gudbjartur Asgiersson Sportkarate DEN DEN
3. kumite junioři (18-20) -70kg Sameer Owarth BKO ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -70kg David Plested Shikon ENG ENG
kumite junioři +70kg
1. kumite junioři +70kg Gordon Smith Collon Karate IRE IRE
2. kumite junioři +70kg Peter Wallin Sportkarate DEN DEN
3. kumite junioři +70kg Marc Schaack Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite juniorky (18-20) BRH
1. kumite juniorky (18-20) BRH Cindy Sensenacq Sete Shotokan FRA FRA
2. kumite juniorky (18-20) BRH Lindsey Turnbull Shikon ENG ENG
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Barry Battson Shikon ENG ENG
2. kumite muži -70kg Frank Aude Sportkarate DEN DEN
3. kumite muži -70kg Jacob Balshoej Hinnerup Shotokan DEN DEN
3. kumite muži -70kg Sean Bashford Shikon ENG ENG
kumite muži +70kg
1. kumite muži +70kg Gordon Smith Collon Karate IRE IRE
2. kumite muži +70kg Daniel Cuthbert Shikon ENG ENG
3. kumite muži +70kg Daniel Hollister Shikon ENG ENG
3. kumite muži +70kg Ari Sveinsson Sportkarate DEN DEN
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Gordon Smith Collon Karate IRE IRE
2. kumite muži BRH Ari Sveinsson Sportkarate DEN DEN
3. kumite muži BRH Jacob Balshoej Hinnerup Shotokan DEN DEN
3. kumite muži BRH Simon O'Dowd Strabane IRE IRE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Cindy Sensenacq Sete Shotokan FRA FRA
2. kumite ženy BRH Ami Carrigan-Smith Shikon ENG ENG
3. kumite ženy BRH Jesse Burke Caracalla Team BEL BEL
3. kumite ženy BRH Lisa Lethbridge Shikon ENG ENG
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk