KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Bohemia Cup 2005 - 08.10.2005

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Registrovaných jednotlivců 207
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 24-16-8


Ohodnocení kvality turnaje:
25.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 2x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Michal Hrubý Česká republika CZE CZE
2. kata muži Jakub Tesárek Česká republika CZE CZE
3. kata muži Herbert Haß ESV München Ost. GER GER
3. kata muži Jindřich Pilmann Česká republika CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Nová Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Lucie Cupáková Česká republika CZE CZE
3. kata ženy Martina Laláková Česká republika CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zuzánková Česká republika CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Česká republika CZE CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy ESV München Ost. GER GER
2. kata team ženy TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite muži -68kg
1. kumite muži -68kg Yuriy Usenok Rusko RUS RUS
2. kumite muži -68kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -68kg Libor Gurecký SMSKe CZE CZE
3. kumite muži -68kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite muži -78kg
1. kumite muži -78kg Evgeny Gurbo Rusko RUS RUS
2. kumite muži -78kg Pavol Duga KK Seigo Mijava SVK SVK
3. kumite muži -78kg Zsolt Gardonyi Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -78kg Miroslav Haluza Český svaz Goju-ryu CZE CZE
kumite muži +78kg
1. kumite muži +78kg Roman Sukharev Rusko RUS RUS
2. kumite muži +78kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži +78kg Jiří Kábrt Stř.ČSKe CZE CZE
3. kumite muži +78kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Vladimir Triponov Rusko RUS RUS
3. kumite muži BRH Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite muži BRH Roman Trnka SMSKe CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Lucie Zbořilová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Zuzana Linhartová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Andrea Schörwerth ESV München Ost. GER GER
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Dominika Faktorová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Eva Thajer Rakousko AUT AUT
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Jeannine Herrgesell Německo GER GER
3. kumite ženy +60kg Kristína Bosáková JKA CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Petra Peceková Česká republika CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Soňa Hejduková Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Hilbertová JKA CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
kumite team žáci
1. kumite team žáci Nippon Ludgeřovice CZE CZE
2. kumite team žáci Baník Havířov CZE CZE
3. kumite team žáci Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team žáci Jižní Čechy CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Česká republika CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Český svaz Goju-ryu CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) JKA (CZ) CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Dánsko DEN DEN
2. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Česká republika CZE CZE
3. kumite team muži Baník Havířov CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Česká republika CZE CZE
2. kumite team ženy Česká republika CZE CZE
3. kumite team ženy JKA (CZ) CZE CZE
3. kumite team ženy Stř.ČSKe CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Bohemia Cup 2007 17.11.2007
Bohemia Cup 2006 18.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk