KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
299. Romaine Anselmo Francie FRA 1 2 1 1000
299. Gogita Arkanin Gruzie GEO 1 3 1000
299. Lazar Boskovic Německo GER 1 1 1000
299. Cinzia Colaiacomo Itálie ITA 1 1 2 1000
299. Reginaldo Doran Nizozemsko NED 2 2 1000
299. J. Fernandez Španělsko ESP 1 1 1000
299. Eri Fujioka Japonsko JPN 2 1 1000
299. Marvin Garin Francie FRA 2 1 1000
299. Magdy Hanafy Egypt EGY 1 1 1000
299. Sinichi Hasegawa Japonsko JPN 1 2 1000
299. Asumi Ishizuka Japonsko JPN 1 1 1000
299. Toshihito Kokubun Japonsko JPN 1 1 1000
299. Tomoko Konishi Japonsko JPN 1 1 1000
299. Marie-Ange Legros Francie FRA 3 1 1000
299. H. Mesbah Francie FRA 1 1 1000
299. Reza Mohseni Švédsko SWE 2 3 1000
299. Hideto Nakano Japonsko JPN 1 1 1000
299. Yoshikazu Ono Japonsko JPN 1 1 1000
299. Bruno Pellicer Francie FRA 2 1 1 1000
299. George Petermann Rakousko AUT 1 5 1000
299. Mohamed Radwan Egypt EGY 1 1 1000
299. Rayes Velká Británie GRB 2 2 1000
299. Jörg Reuss Německo GER 2 1 1000
299. M. Sailsman Velká Británie GRB 1 2 1 1000
299. Fernando San Jose Bastante Španělsko ESP 5 1000
299. Silvia Semeraro Itálie ITA 2 1 1000
299. Yuichi Suzuki Japonsko JPN 1 1 1000
299. Montassar Tabben Tunisko TUN 3 2 3 1000
299. Serge Tomao Francie FRA 1 2 1 1000
299. Yorihisa Uchida Japonsko JPN 1 2 1000
299. Tania Weekes Anglie ENG 1 5 1000
299. Yukiko Yoneda Japonsko JPN 1 2 1000
333. Emilie Thouy Francie FRA 1 1 2 1 995
334. Köksal Cakir Německo GER 1 4 2 990
335. Milos Zivkovic Srbsko a Černá Hora SCG 1 1 2 980
336. Marko Luhamaa Estonsko EST 1 2 1 2 1 975
337. A. Arai Japonsko JPN 3 960
337. Jose Guillermo Ramirez Gutirrez Kolumbie COL 3 960
337. Ivona Tubić Chorvatsko CRO 1 3 2 960
340. Sofia Marika Livitsanou Řecko GRE 1 2 3 950
341. Stephanie Barre Francie FRA 1 2 3 940
341. Davy Dona Club de Karate Budokan Thiais FRA 3 2 1 1 940
341. Alfredo Tocco Itálie ITA 2 2 1 940
344. Zsuzsanna Klima Maďarsko HUN 2 2 1 930
345. Danilo Lučić Černá Hora MNE 2 2 1 925
345. Büşra Tosun Milli Takimi TUR 1 1 2 1 1 925
347. Zarko Arsovski Karate Club Makpetrol MKD 2 4 3 1 920
347. Ibrahim Gary Francie FRA 1 3 2 920
349. Mustafa Ibrahim Egypt EGY 1 1 1 1 915
350. Thomas Hickman PC Karate Academy ENG 1 3 908

Stránka: 7/96
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR mládeže 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů