KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1847. Oksana Xashchyjan Ukrajina UKR 1 3 145
1852. Sayra Aarts Nizozemsko NED 1 1 1 140
1852. Seval Abakoc Turecko TUR 2 140
1852. Wissem Arfaoui Tunisko TUN 1 1 140
1852. Samet Develi Susurlukspor TUR 2 140
1852. Manal Kamilia Hadj Said Alžírsko ALG 2 140
1852. D. Kaplan Turecko TUR 1 1 140
1852. Marina Kis Srbsko a Černá Hora SCG 2 140
1852. Christian Koivumaa Švédsko SWE 1 3 140
1852. Helena Kuusisto Finsko FIN 1 2 140
1861. Lien Joris Belgie BEL 1 1 1 1 138
1861. Eva Thajer Rakousko AUT 1 3 2 2 138
1863. Alex Sell Ishinryu Barking ENG 4 1 3 136
1864. Yassine Ameqran Federation Francophone BEL 3 1 135
1864. Stephanie Kofeldt Německo GER 1 1 135
1866. Nadir Benaíssa Francie FRA 1 2 1 134
1867. Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL 2 1 133
1868. Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR 2 1 132
1868. Monika Čulenová Slovensko SVK 1 3 132
1868. Jack Dixon Anglie ENG 2 1 132
1868. Christopher James Harris Links Karate ENG 1 2 2 132
1872. Emma Lucraft Ishinryu Barking ENG 1 1 2 2 1 131
1873. Nikola Dukic Chorvatsko CRO 2 1 130
1873. Eyup Guler Turecko TUR 1 1 130
1873. Laura Palacios Gonzalez Španělsko ESP 1 1 130
1873. Arsenije Tadić Srbsko SRB 1 1 130
1873. Yuriy Usenok Rusko RUS 1 1 130
1878. Matěj Cvrk SK Kamiwaza karate CZE 3 1 128
1878. Muriel Vanderhaeghen Federation Francophone BEL 1 2 128
1880. Ilya Azingareev Rusko RUS 1 1 125
1880. Nikita Bakanov Rusko RUS 1 1 125
1880. Cecilie Bjerring Dánsko DEN 1 1 125
1880. S. Bozin Srbsko SRB 1 1 125
1880. Hrvoje Dukic Chorvatsko CRO 1 1 125
1880. Csaba Földesi Maďarsko HUN 1 1 125
1880. Andre Gratzer Karate Vorarlberg AUT 1 1 125
1880. Francesca Hardcastle Anglie ENG 1 1 125
1880. L. Charalampidou Řecko GRE 1 1 125
1880. Aynur Mammadova Ázerbajdžán AZE 1 1 125
1880. Marcos Martinez Velilla Španělsko ESP 1 1 125
1880. Ivan Mesa Španělsko ESP 1 1 125
1880. Denise Pawlowsky Německo GER 1 1 1 125
1880. Mitchell Joe Mark Priestley Anglie ENG 1 1 125
1880. Meri Radicevska Makedonie MKD 1 2 1 125
1880. Todor Risteski KK Sport 94 - Prilep MKD 2 1 125
1880. Martin Stojmenov Makedonie MKD 1 1 125
1880. Filip Španbauer Slovinsko SLO 1 1 125
1880. Omer Tabakovic Slovinsko SLO 1 1 125
1880. Khamit Tebuev Rusko RUS 1 1 125
1880. Nedim Varupa Bosna a Hercegovina BIH 1 1 125

Stránka: 38/95
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 |  35 |  36 |  37 | 38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva a dorostu 2014 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů