KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1851. Jakub Debrecenyi Česká republika CZE 1 1 1 162
1852. Christoph Genau Bushido Waltershausen GER 2 1 161
1852. Anis Maatoug Ishoj Karate DEN 1 1 1 161
1854. Ahmed Abdelnasser Abdelsadek Egypt EGY 1 160
1854. Marco Abruzzese Itálie ITA 1 1 160
1854. Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG 5 1 3 160
1854. Rozita Alipourkeshka Írán IRI 1 160
1854. Melissa Bello Kolumbie COL 1 1 160
1854. Damian Quintero Capoeuila Španělsko ESP 1 160
1854. Sylvian Falco A.S.Fontaine FRA 2 160
1854. Samy Figuera Venezuela VEN 1 160
1854. Luis Garcia Jimenez Španělsko ESP 1 160
1854. Paulo Andre Gonçalves Portugalsko POR 3 2 160
1854. Harsamrat Virdee Gonzalez Mexiko MEX 1 160
1854. Chikashi Hayashida Japonsko JPN 1 160
1854. Abdalla Ibrahim Egypt EGY 1 160
1854. I. Jatoghi Japonsko JPN 1 160
1854. Alvaro Jimenez Carmona Španělsko ESP 1 1 160
1854. Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL 6 1 160
1854. Yerghan Kozhayev Kazachstán KAZ 1 160
1854. Ossama Mansour Egypt EGY 1 1 160
1854. D. Minh Francie FRA 1 160
1854. Davit Pataridze Gruzie GEO 1 160
1854. Ariane Pindeville Belgie BEL 1 1 1 160
1854. Frank Reuter Německo GER 3 2 160
1854. Shree Sharmini Segaran Malajsie MAS 1 160
1854. Gordon Smith Collon Karate IRE 3 2 160
1854. Badriddin Umedov Tádžikistán TJK 1 160
1854. Vinko Ursić Glavanović Chorvatsko CRO 1 160
1880. Nadir Benaíssa Francie FRA 1 2 1 1 159
1880. John Gardiner Ishinryu ENG 4 1 1 1 159
1882. Nele De Vos Belgie BEL 2 2 158
1883. Ann-Marie Nummila Porin Shotokan FIN 1 1 1 157
1884. Lars Berrum Norsko NOR 2 1 1 1 154
1884. Milan Burget Česká republika CZE 1 1 1 154
1884. Chloe Cooper Anglie ENG 1 4 2 1 154
1884. Vitali Kez Německo GER 1 1 2 154
1888. Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK 4 1 2 1 153
1889. Heidi Jay EKKA Mick Blackwell ENG 5 2 152
1890. Nijat Abbasov Ázerbajdžán AZE 1 1 150
1890. Huseyn Aliyev Ázerbajdžán AZE 1 1 150
1890. Nevena Antonijevic Srbsko SRB 2 150
1890. I. Ardita Makedonie MKD 1 1 150
1890. Marina Barac Chorvatsko CRO 1 1 150
1890. Lucille Breton Francie FRA 1 1 150
1890. Merve Coban Turecko TUR 2 150
1890. Mikhail Davydov Rusko RUS 1 1 150
1890. Michail Giannelis Řecko GRE 1 1 150
1890. Filip Gjurcinovski Makedonie MKD 1 1 150
1890. Andre Gratzer Rakousko AUT 1 2 150

Stránka: 38/100
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 |  35 |  36 |  37 | 38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů