KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1349. Thomas Dannheimer Bayerischer Karate Bund GER 3 1 2 225
1349. Jose Manuel Diaz Santos Španělsko ESP 1 1 1 225
1349. Mykola Gienov Ukrajina UKR 1 1 225
1349. Anastasia Gudilova Chelyabinsk Regional Karate Federation RUS 1 1 225
1349. Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN 1 1 1 225
1349. Jovan Radulović Černá Hora MNE 1 1 1 225
1349. Edin Saric Bosna a Hercegovina BIH 1 1 225
1349. J. Schinkoethe Německo GER 1 1 225
1349. Anđela Stjepandić Chorvatsko CRO 1 1 225
1349. Ciska van der Voort Nizozemsko NED 1 1 1 1 225
1349. Dionysios Xenos Řecko GRE 2 1 225
1362. Thomas Gibbins Anglie ENG 2 1 224
1362. Zuzana Linhartová Česká republika CZE 1 3 1 2 224
1364. Françoise Jeuris Federation Francophone BEL 3 2 222
1365. Mattia Busato Itálie ITA 2 3 220
1365. Thi Thu Ha Do Vietnam VIE 1 1 220
1365. Cristina Ferrer Garcia Španělsko ESP 1 1 220
1365. Rashad Huseynov Ázerbajdžán AZE 2 1 220
1365. Milica Ilčíková Slovensko SVK 1 1 220
1365. Alexander Lang Německo GER 2 1 1 220
1365. Brian Mertel USA USA 1 1 220
1365. Alan Šurbek Chorvatsko CRO 1 1 220
1365. Petri Toivanen Finsko FIN 1 1 220
1374. Péter Czimmer Maďarsko HUN 1 2 1 1 215
1374. Tarik Lakehal AASS Karate FRA 1 1 215
1376. James Steadman Anglie ENG 2 3 1 214
1377. Ines Brütscher Shogun Memmingen GER 1 3 210
1377. Ognen Gruevski Karate Club Metalurg MKD 3 1 210
1377. Krists Kalnins Lotyšsko LAT 1 1 210
1377. Goran Lučin Chorvatsko CRO 2 1 210
1377. Shquiprim Salihu Švýcarsko SUI 1 2 3 210
1377. Ines Sousa Portugalsko POR 1 1 210
1383. Terence Bandudi Kusa Francie FRA 2 208
1383. Kate Karwacinski Anglie ENG 3 208
1383. Maja Lenard KK Samobor Anindol CRO 2 208
1383. Sheppard Moreno Nizozemsko NED 1 1 1 208
1383. Monika Sturman Maďarsko HUN 2 208
1388. Samantha Cannon Anglie ENG 3 2 1 205
1388. Illya Nikulin Ukrajina UKR 2 2 1 205
1388. Vanessa Ruiz Francie FRA 1 1 1 205
1391. Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND 2 3 2 2 204
1392. Pavla Linhartová Česká republika CZE 1 3 1 2 202
1393. Salahedinne Mesnaoui Federation Francophone BEL 1 3 1 1 201
1394. F. Abbaszadeh Írán IRI 1 200
1394. K. Abd Elhamid Egypt EGY 1 200
1394. H. Abou El Alamein Švédsko SWE 1 200
1394. Isabel Mallory Aco Bravo Peru PER 1 200
1394. Simon Adolfsson Švédsko SWE 1 200
1394. Aguilar Mexiko MEX 1 200
1394. Luis Felipe Aguilar Rodriguez Kolumbie COL 1 200

Stránka: 28/100
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 | 28 |  29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů