KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 74 46 43 6 5 3337
2. Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE 67 25 32 6 1 3056
3. Radka Krejčová Česká republika CZE 43 12 10 1 4 2563
4. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 58 28 31 11 6 2522
5. Tomáš Reich Česká republika CZE 73 19 34 4 1 2462
6. Sabina Forstová Česká republika CZE 42 35 51 14 3 2363
7. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 45 9 17 19 5 2340
8. Veronika Mišková Česká republika CZE 39 17 32 4 1 2176
9. Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE 48 14 33 3 5 2153
10. Lucie Janouchová Česká republika CZE 44 11 16 6 2 2142
11. Matěj Říha Česká republika CZE 51 9 16 1 2 2068
12. Zuzana Augustinová Česká republika CZE 33 13 21 3 1999
13. Veronika Halodová Česká republika CZE 25 28 25 14 6 1876
14. Jakub Debrecenyi SC Flair CZE 44 12 22 7 1 1840
15. Petra Vávrová KCK Team CZE 48 16 17 6 4 1790
16. Marek Řeřicha Česká republika CZE 31 16 12 2 3 1723
17. Josef Černík Česká republika CZE 47 10 20 8 2 1717
18. Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE 51 14 21 5 1710
19. Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE 21 27 36 19 4 1682
20. Petra Peceková Česká republika CZE 21 7 5 1 1666
21. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 30 15 23 8 1 1665
22. Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE 21 25 57 23 7 1644
23. Vladimír Míček Česká republika CZE 23 12 7 3 3 1595
24. Jakub Tesárek Česká republika CZE 16 10 13 2 1 1575
25. Jan Kočí Karate České Budějovice CZE 22 25 17 9 4 1537
26. Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE 33 10 18 4 4 1487
27. Matteo Tamborlani Česká republika CZE 27 13 31 16 6 1468
28. Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE 27 23 23 5 1 1447
29. postup Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 36 14 30 4 2 1400
29. pokles Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE 28 13 11 1 1 1400
31. pokles Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE 24 10 19 7 1 1393
32. pokles Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 37 9 13 6 1 1389
33. pokles Aneta Růžičková Česká republika CZE 20 9 14 6 5 1345
34. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 29 14 28 19 7 1327
35. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 19 13 16 10 8 1320
36. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 22 11 36 11 3 1306
37. postup Barbora Bukáčková Česká republika CZE 28 17 22 7 5 1292
38. pokles Petr Marschall Česká republika CZE 16 17 26 10 4 1289
39. pokles Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE 18 19 25 11 5 1260
40. pokles Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE 15 19 16 5 2 1244
41. Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE 18 18 17 9 1 1197
42. Jan Tuček Česká republika CZE 19 5 1 1 1182
43. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 26 12 15 3 1 1167
44. Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE 22 14 22 12 1142
45. Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE 19 22 25 6 7 1132
46. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 16 18 27 8 6 1121
47. Klára Halodová Karate České Budějovice CZE 17 12 20 9 4 1103
48. Pavla Linhartová Česká republika CZE 19 11 19 5 2 1090
49. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 23 9 19 7 4 1086
50. Petra Nová Česká republika CZE 8 3 2 1 1066

Stránka: 1/69
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů