KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 75 49 45 6 6 3526
2. Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE 74 29 33 6 1 3440
3. Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE 52 46 59 16 3 3071
4. Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE 55 19 38 3 6 2686
5. Zuzana Augustinová Česká republika CZE 43 17 24 3 2611
6. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 60 28 31 11 6 2582
7. Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE 43 12 10 1 4 2563
8. Veronika Mišková Tarokan KK Brno CZE 43 19 33 4 1 2488
9. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 73 19 34 4 1 2462
10. postup Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE 32 33 30 15 7 2459
11. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 56 13 21 1 2 2448
12. pokles Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 46 9 18 19 5 2404
13. Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE 44 11 21 6 2 2234
14. postup Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 24 36 47 23 4 2136
15. pokles Petra Vávrová KCK Team CZE 55 18 19 7 4 2096
16. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 37 17 13 3 3 2045
17. Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE 46 12 25 7 1 1928
18. Josef Černík Sokol Sadská CZE 50 13 22 10 2 1917
19. Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE 55 14 22 5 1854
20. Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE 21 27 66 24 9 1830
21. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 46 17 34 4 2 1796
22. Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 31 15 33 21 7 1743
23. Petra Peceková SK Kamiwaza karate CZE 21 7 5 1 1666
24. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 30 15 23 8 1 1665
25. Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 35 19 22 13 6 1651
26. postup Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE 30 25 27 5 1 1647
27. pokles Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE 21 21 20 6 2 1646
28. pokles Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 27 12 40 11 3 1622
29. pokles Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE 22 24 29 12 5 1614
30. Daniel Brejcha Dragon Neratovice CZE 44 12 16 4 4 1599
31. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE 23 12 7 3 3 1595
32. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 16 10 13 2 1 1575
33. Jan Kočí Karate České Budějovice CZE 22 25 18 9 4 1557
34. Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE 28 19 29 15 2 1552
35. Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE 30 14 11 2 1 1550
36. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 32 11 19 8 6 1518
37. postup Filip Černík Sokol Sadská CZE 39 10 14 3 4 1506
38. Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE 22 10 16 8 5 1493
39. pokles Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE 33 10 18 4 4 1487
40. Klára Halodová Karate České Budějovice CZE 24 13 23 9 5 1480
41. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 19 15 17 11 9 1415
42. postup Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 21 14 38 13 3 1395
43. pokles Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE 24 10 19 7 1 1393
44. pokles Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 37 9 13 6 1 1389
45. Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE 26 12 19 3 4 1354
46. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 24 12 22 7 3 1348
47. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 12 30 29 19 5 1344
48. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 29 14 29 19 7 1335
49. Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE 31 11 30 9 1 1325
50. Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE 13 27 28 9 7 1317

Stránka: 1/77
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů