Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:
Pořadí | Jméno | Příjmení | Klub | Stát | Zlato | Stříbro | Bronz | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Celkem bodů | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7160. | Thomas | Kaserer | Rakousko | AUT | 5 | 3 | 10 | 6 | 9 | 2250 | ||||
102. | Kryštof | Ruža | TJ Karate České Budějovice | CZE | 50 | 14 | 17 | 9 | 9 | 2240 | ||||
103. | Dagmara | Kubinská | KK Ekonóm Trenčín | SVK | 16 | 8 | 11 | 3 | 1 | 2237 | ||||
104. | Lucie | Janouchová | TJ Karate České Budějovice | CZE | 44 | 11 | 21 | 6 | 2 | 2234 | ||||
105. | Daniel | Drábek | SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem | CZE | 52 | 7 | 11 | 5 | 3 | 2224 | ||||
106. | Dominik | Kočandrle | SK Karate Český Krumlov z.s. | CZE | 51 | 8 | 14 | 7 | 4 | 2219 | ||||
107. | Lars | Henriksen | SKIF Denmark | DEN | 3 | 1 | 2 | 2200 | ||||||
107. | Hiyori | Kanazawa | SKIF Japan | JPN | 3 | 1 | 2200 | |||||||
109. | Kristýna | Vavrušková | Karate Lions Pardubice o.s. | CZE | 30 | 19 | 34 | 10 | 8 | 2199 | ||||
110. | Aneta | Růžičková | TJ Karate České Budějovice | CZE | 36 | 12 | 20 | 8 | 5 | 2185 | ||||
111. | Petr | Podrábský | Česká republika | CZE | 40 | 17 | 30 | 8 | 2 | 2166 | ||||
111. | Iryna | Zaretska | Ukrajina | UKR | 10 | 3 | 4 | 1 | 2166 | |||||
113. | Regina | Plašilová | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE | 29 | 43 | 53 | 30 | 5 | 2164 | ||||
114. | Kora | Knühmann | Německo | GER | 6 | 2 | 5 | 2160 | ||||||
115. | Jana | Bitsch | Německo | GER | 7 | 5 | 7 | 1 | 1 | 2159 | ||||
116. | Luca | Maresca | Itálie | ITA | 6 | 1 | 5 | 2156 | ||||||
117. | Tomáš | Pleva | Karate klub LICHNICE, z.s. | CZE | 44 | 31 | 30 | 14 | 2152 | |||||
118. | Gallen-Darren | Paterson | Karate klub LICHNICE, z.s. | CZE | 37 | 31 | 49 | 16 | 14 | 2149 | ||||
119. | Monika | Bürgerová | TJ Karate České Budějovice | CZE | 38 | 14 | 22 | 6 | 7 | 2146 | ||||
120. | Lucie | Veithová | TJ Karate České Budějovice | CZE | 47 | 12 | 15 | 10 | 10 | 2143 | ||||
121. | Simona | Forstová | TARO KAN, z.s. | CZE | 21 | 32 | 79 | 29 | 11 | 2127 | ||||
122. | Döme | Szegedi | Maďarsko | HUN | 14 | 2 | 5 | 2 | 2114 | |||||
123. | Michaela | Medová | Fight Club České Budějovice | CZE | 34 | 27 | 28 | 12 | 4 | 2110 | ||||
124. | Emilie | Thouy | Francie | FRA | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 2105 | ||||
125. | Peggy | De Block | SKIF Belgium | BEL | 3 | 1 | 1 | 2100 | ||||||
125. | Kiyou | Shimizu | Japonsko | JPN | 6 | 2100 | ||||||||
127. | Petr | Kubička | Fight Club České Budějovice | CZE | 36 | 15 | 41 | 11 | 3 | 2098 | ||||
128. | Jáchym | Tinavský | Fight Club České Budějovice | CZE | 35 | 21 | 31 | 8 | 4 | 2092 | ||||
129. | Ibrahim | Gary | Francie | FRA | 5 | 5 | 5 | 3 | 2090 | |||||
129. | Tomáš | Nechyba | Fight Club České Budějovice | CZE | 28 | 28 | 42 | 16 | 5 | 2090 | ||||
131. | Lenka | Jůzová | Karatedo Němčice | CZE | 53 | 20 | 36 | 4 | 2 | 2080 | ||||
132. | Silvia | Sperner | Německo | GER | 4 | 3 | 11 | 6 | 2 | 2075 | ||||
133. | Viviana | Bottaro | Itálie | ITA | 6 | 3 | 5 | 3 | 1 | 2057 | ||||
134. | Gogita | Arkanin | Gruzie | GEO | 9 | 4 | 2056 | |||||||
135. | Ondřej | Šťáhlavský | Fight Club Praha | CZE | 36 | 20 | 22 | 10 | 12 | 2015 | ||||
136. | Damián Hugo | Quintero Capdevila | Španělsko | ESP | 6 | 3 | 1 | 1 | 2010 | |||||
137. | Sabina | Křížová | Karate team Bohunice z.s. | CZE | 42 | 26 | 25 | 16 | 3 | 2002 | ||||
137. | Dominik | Mikula | TJ Karate České Budějovice | CZE | 37 | 17 | 22 | 4 | 4 | 2002 | ||||
139. | Karen | Fujimura | SKIF Japan | JPN | 3 | 1 | 2000 | |||||||
139. | Alfredo | Romeo | SKI-I Italy | ITA | 2 | 2 | 2000 | |||||||
141. | Miroslava | Kopúňová | Karate Klub MUGEN Nemšová | SVK | 23 | 18 | 16 | 2 | 1994 | |||||
142. | Daniël | Sabanovic | Nizozemsko | NED | 6 | 4 | 7 | 1 | 1990 | |||||
143. | Viktória | Semaníková | KK Farmex Nitra | SVK | 12 | 11 | 14 | 10 | 3 | 1989 | ||||
144. | Dominik | Bartuška | SKP karate Písek | CZE | 20 | 33 | 47 | 12 | 8 | 1984 | ||||
145. | Nela | Osouchová | Fight Club České Budějovice | CZE | 38 | 17 | 23 | 8 | 6 | 1982 | ||||
146. | Jakub | Debrecenyi | HAKUBA Karate Ostrava | CZE | 46 | 12 | 27 | 7 | 1 | 1944 | ||||
147. | Neslihan | Caliskan | Turecko | TUR | 4 | 2 | 1940 | |||||||
147. | Martin | Drábek | SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem | CZE | 43 | 12 | 10 | 6 | 5 | 1940 | ||||
149. | Dominika | Tatarová | CMK Banská Bystrica | SVK | 12 | 12 | 10 | 4 | 2 | 1936 | ||||
150. | Andrés Felip | Rendón Llanos | Kolumbie | COL | 4 | 3 | 3 | 2 | 1935 |
^ nahoru
Tisk
Vysvětlivky:
- Hodnocení žebříčků
- Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
- Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
- Poslední závody: NP žactva 2024 - 1.kolo
- .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
- .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
- .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů