KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
149. Gara Olga Cruz Flores Španělsko ESP 1 20
149. Bigem Giroglu Turecko TUR 1 20
149. Adila Grubanova Ázerbajdžán AZE 1 20
149. Sanja Nikolic Makedonie MKD 1 20
149. Ivana Stepanović Belgrade K.F. SRB 1 20
149. Kristina Vyenik Ukrajina UKR 1 20
149. Swetlana Wall Německo GER 2 20
149. Mina Yamazaki USA USA 1 20
159. Marijana Kiuk Chorvatsko CRO 1 1 18
160. Alexandra Carter United English Karate Federation ENG 1 16
160. Jovana Gajic Belgrade K.F. SRB 1 16
160. Frederikke Nielsen Dánsko DEN 1 16
160. Elisabeth Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT 1 16
160. Andrea Whelan Carlow Karate Club IRE 1 16
165. Malin Herberts KV Niedersachsen GER 1 15
165. Joana Mota Portugalsko POR 1 15
165. Lara von Kaenel Neuchâtel Karaté Do SUI 1 15
168. Ozlem Akin Turecko TUR 1 10
168. Ivana Angelevska Makedonie MKD 1 10
168. Caroline Hulliger Švýcarsko SUI 1 10
168. Martina Laláková Česká republika CZE 1 10
168. Kristina Vienik Ukrajina UKR 1 10
173. Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG 1 8
173. Monika Čulenová Slovensko SVK 1 8
173. Cheryl Hart Yamaguchi Goju-Kai ENG 1 8
173. Barbara Kovacs Gojukan Brunn am Gebirge AUT 1 8
173. Marta Szymczak Polsko POL 1 8
178. Irina Bulashova Uspekh Novosibirsk RUS 1 5
178. Fatma Alzahraa Reda Egypt EGY 1 5
180. Abby Davidson Sale Dojo) ENG 1 4
180. Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 4

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva a dorostu 2014 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů