KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
101. Éva Horváth Maďarsko HUN 1 2 95
102. Veronika Ištvánková Česká republika CZE 2 1 90
103. Alexandrea Anacan Nový Zéland NZL 1 80
103. Maryia Fursava Bělorusko BLR 1 80
103. Puliksenija Jovanovska Makedonie MKD 1 80
103. Anna Koryagina Ukrajina UKR 1 80
103. Mo Sheung Grace Lau Hongkong HKG 1 80
103. Belen Martín Španělsko ESP 1 80
103. Džulijana Popović Postojna SLO 1 1 1 80
103. Tamara Ribarska Makedonie MKD 1 1 80
111. Emma Lucraft Ishinryu Barking ENG 2 1 75
111. Kerstin Merkert Berliner Karate Verband GER 1 1 2 75
111. Denise Pawlowsky Německo GER 1 1 75
114. Veronika Mišková Česká republika CZE 1 1 70
115. Franziska Krieg Německo GER 2 1 65
116. Melissa Bello Kolumbie COL 1 60
116. Nathalie Sousa Nizozemsko NED 1 60
118. Eva Thajer Rakousko AUT 1 2 54
119. Jasmine Bleul Německo GER 1 50
119. Carol De La Paz Chile CHL 1 50
119. Yasemin Güngör Rakousko AUT 1 1 50
119. Daria Ippolitova Rusko RUS 2 50
119. R. Jaser Jordánsko JOR 1 50
119. Ashleigh Kenny Sale Dojo) ENG 1 50
119. Anna Kreshchenko Ukrajina UKR 1 50
119. Tijana Radulović Černá Hora MNE 2 50
119. Gergana Vitanova Bulharsko BUL 1 50
119. Lara von Känel Švýcarsko SUI 1 1 50
129. Varaporn Poorisrisak Dánsko DEN 1 48
130. Michalina Łoboda AZS Wroclaw POL 1 1 46
131. Špela Muha Slovinsko SLO 1 1 41
132. Mahsa Afsaneh Írán IRI 1 40
132. Luisa Arrabito Itálie ITA 1 40
132. Alessandra Cremona Centro Studi Karate Shotokan ITA 1 1 40
132. Karolin Kurz Sankaku Meimsheim GER 1 40
132. Lok Man Wu Hongkong HKG 1 40
137. Ann Kristensen Dánsko DEN 1 32
138. Federica Bellazzo Itálie ITA 1 30
138. Corina Glück Rakousko AUT 1 1 30
138. Karin Hägglund Gojukai SWE 1 30
138. Christine Heinrich Bushido Schwenningen GER 2 30
138. Michela Pezzetti Itálie ITA 1 30
138. Joan-Marie Stadler Rakousko AUT 1 1 30
144. Alice Hooper Wales WAL 1 25
144. Anna Koriagina Ukrainian Team UKR 1 25
144. Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI 1 25
144. Mariska Marques-Steenbeek Nizozemsko NED 1 25
144. Anne Sofie Gehl Sørensen Dánsko DEN 1 25
144. Valerija Vujčić Chorvatsko CRO 1 1 25
150. Samantha Cannon Anglie ENG 1 24

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: North Bohemia 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů