KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
96. M. Nietosvuori Kulmala Finsko FIN 1 100
96. L. Pyree Švédsko SWE 1 100
96. Sanchez Španělsko ESP 1 100
96. Sarkis Francie FRA 1 100
96. Schweiberer Německo GER 1 100
96. A. Tomishiro Japonsko JPN 1 100
96. Xatzi Y. Trujillo M. Mexiko MEX 1 100
108. Éva Horváth Maďarsko HUN 1 2 95
109. Veronika Ištvánková Česká republika CZE 2 1 90
110. Alexandrea Anacan Nový Zéland NZL 1 80
110. Maryia Fursava Bělorusko BLR 1 80
110. Anna Koryagina Ukrajina UKR 1 80
110. Belen Martín Španělsko ESP 1 80
110. Džulijana Popović Postojna SLO 1 1 1 80
110. Tamara Ribarska Makedonie MKD 1 1 80
116. Emma Lucraft Ishinryu Barking ENG 2 1 75
116. Kerstin Merkert Berliner Karate Verband GER 1 1 2 75
116. Denise Pawlowsky Německo GER 1 1 75
119. Franziska Krieg Německo GER 2 1 65
120. Melissa Bello Kolumbie COL 1 60
120. Nathalie Sousa Nizozemsko NED 1 60
122. Eva Thajer Rakousko AUT 1 2 54
123. Carol De La Paz Chile CHL 1 50
123. Yasemin Güngör Rakousko AUT 1 1 50
123. Daria Ippolitova Rusko RUS 2 50
123. R. Jaser Jordánsko JOR 1 50
123. Ashleigh Kenny Sale Dojo) ENG 1 50
123. Anna Kreshchenko Ukrajina UKR 1 50
123. Melinda Mark Švýcarsko SUI 2 50
123. Tijana Radulović Černá Hora MNE 2 50
123. Aimee Sell Anglie ENG 1 50
123. Gergana Vitanova Bulharsko BUL 1 50
123. Lara von Känel Švýcarsko SUI 1 1 50
134. Varaporn Poorisrisak Dánsko DEN 1 48
135. Michalina Łoboda AZS Wroclaw POL 1 1 46
136. Špela Muha Slovinsko SLO 1 1 41
137. Luisa Arrabito Itálie ITA 1 40
137. Alessandra Cremona Centro Studi Karate Shotokan ITA 1 1 40
137. Karolin Kurz Sankaku Meimsheim GER 1 40
137. Lok Man Wu Hongkong HKG 1 40
141. Ann Kristensen Dánsko DEN 1 32
142. Federica Bellazzo Itálie ITA 1 30
142. Corina Glück Rakousko AUT 1 1 30
142. Karin Hägglund Gojukai SWE 1 30
142. Christine Heinrich Bushido Schwenningen GER 2 30
142. Michela Pezzetti Itálie ITA 1 30
142. Joan-Marie Stadler Rakousko AUT 1 1 30
148. Alice Hooper Wales WAL 1 25
148. Anna Koriagina Ukrainian Team UKR 1 25
148. Mariska Marques-Steenbeek Nizozemsko NED 1 25

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů