KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
48. Almudena Muñoz Gonzales Španělsko ESP 3 300
48. Svensson Švédsko SWE 1 1 300
53. Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY 1 2 260
53. Biserka Radulović Černá Hora MNE 3 1 260
55. Kubra Akarsu Turecko TUR 1 1 4 250
55. Jasmine Bleul Německo GER 1 1 250
55. Silvia Cardenas Mexiko MEX 1 1 1 250
58. Milena Milacic Černá Hora MNE 1 1 4 240
58. Y. Watanabe Japonsko JPN 1 240
60. Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK 2 2 2 225
61. Junko Arai USA USA 1 200
61. Alessandra Caribe Moura Brazílie BRA 1 200
61. K. Jones USA USA 1 200
61. Sakura Kokumai USA USA 1 200
61. Damielle Lamond Rakousko AUT 1 200
61. Marisa Španělsko ESP 1 200
61. Ana Martinez Venezuela VEN 1 200
61. Marié Niino Německo GER 2 200
61. Narcisco San Španělsko ESP 1 200
61. A. San Narciso Španělsko ESP 1 200
61. Marina Sasso Itálie ITA 1 200
61. Seymour Austrálie AUS 1 200
61. Alexandra Starling Austrálie AUS 1 200
61. M. Tabata Japonsko JPN 1 200
61. Stesuko Tajima Japonsko JPN 1 200
61. D. Tang USA USA 1 200
61. Kasuga Wakabayashi Japonsko JPN 1 200
78. Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK 1 1 175
78. Michelle Saner Švýcarsko SUI 1 3 1 175
80. Sabrina Haas Judokan Frankfurt GER 3 1 170
81. Sofia Marika Livitsanou Řecko GRE 1 1 150
82. Mahsa Afsaneh Írán IRI 2 140
82. Manal Kamilia Hadj Said Alžírsko ALG 2 140
82. Marina Kis Srbsko a Černá Hora SCG 2 140
85. Mo Sheung Grace Lau Hongkong HKG 1 1 130
86. Dorota Balciarova Slovensko SVK 1 120
86. Thi Thu Ha Do Vietnam VIE 1 120
86. Aolexandra Feracci Francie FRA 1 120
86. Ruth Jimenez Fernandez Španělsko ESP 2 120
86. Kristel Larouche Kanada CAN 2 120
86. Sandra Sánchez Jaime Karate Aerogym2000 ESP 1 120
92. Marta Méndez Ruiz Shuriyama ESP 2 1 115
93. Cecilie Bjerring Dánsko DEN 1 100
93. Patricia Esparteiro Portugalsko POR 1 100
93. Forster Německo GER 1 100
93. Michelle Forstin Francie FRA 1 100
93. Lee Lee Lim Malajsie MAS 1 100
93. M. Nietosvuori Kulmala Finsko FIN 1 100
93. L. Pyree Švédsko SWE 1 100
93. Sanchez Španělsko ESP 1 100

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR mládeže 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů