KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE 9 4 4 564
2. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 10 3 8 5 1 453
3. Jan Kočí Karate České Budějovice CZE 5 3 3 1 1 316
4. Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE 8 4 5 1 306
5. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 5 4 1 280
6. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 4 4 2 2 185
7. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 3 1 4 1 162
8. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 2 4 3 3 152
8. Adam Sládeček Baník Havířov CZE 3 3 2 152
10. Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 4 1 1 120
10. David Dvořák KKD Bruntál CZE 4 3 2 1 120
12. Miroslav Hýsek Karate České Budějovice CZE 2 3 1 104
13. Stanislav Hájek KK Odry CZE 1 8 2 2 100
14. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
15. Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE 5 1 1 1 1 83
16. Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE 3 1 76
17. Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE 3 1 64
17. Jiří Junek Baník Havířov CZE 1 1 2 64
19. Martin Blatoň ŠSK Karate Karviná CZE 1 1 4 2 60
20. Václav Andrle TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 4 58
21. postup Václav Fait TJ Karate Praha CZE 1 2 4 1 56
22. pokles Michal Galuška KK Jeseník CZE 1 3 1 52
23. pokles Michal Antoš Sokol Nymburk CZE 2 1 2 1 50
24. pokles Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE 4 2 1 49
24. pokles Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 1 2 49
26. postup Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE 4 1 44
27. pokles Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 3 1 42
28. pokles Miloš Němec KK Lichnice CZE 1 2 1 39
29. pokles Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 2 38
30. pokles Ondřej Fiala SKK Hradec Králové CZE 2 36
30. pokles Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE 1 3 36
30. pokles Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 36
33. pokles Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 4 1 35
34. pokles Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 1 34
35. pokles Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 2 1 1 32
35. pokles Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE 1 4 32
35. pokles Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE 1 1 2 1 32
35. pokles Oliver Peknik Šin-mu Hodonín CZE 1 1 32
35. pokles Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 2 32
35. pokles Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 32
41. pokles Jan Gajdoš Baník Havířov CZE 1 1 28
41. pokles Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 28
41. pokles Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 1 1 3 2 28
41. Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE 1 1 28
41. Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 2 1 28
46. Adam Horváth Karate Havířov CZE 1 24
46. Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 24
48. David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 2 23
49. Libor Hájek Karate České Budějovice CZE 2 1 22
50. Radomír Domín Karate České Budějovice CZE 1 2 20

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů