KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
50. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 3 22
52. Tomáš Čvančara Sport Relax CZE 2 1 20
52. Dušan Figala Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 2 20
54. Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 1 3 18
54. Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE 1 1 1 18
54. Jáchym Kopecký KCK Team CZE 3 1 18
54. Filip Peřinka Sport Relax CZE 1 1 1 18
58. Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 17
59. Jakub Čišecký CZE 1 1 1 16
59. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
59. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 16
59. Igor Šebo SC Flair CZE 1 16
63. Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 14
63. Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 3 14
65. Viliam Gago TJ Sokol Husovice CZE 1 1 12
65. Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 2 12
65. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 12
65. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
65. Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE 1 12
65. Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE 1 12
71. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
71. David Rousek Dragon Neratovice CZE 1 1 10
73. Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 9
74. Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 8
74. Martin Beitel Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 1 8
74. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
74. Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 8
74. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 8
74. Michal Le Minh TJ Jiskra Domažlice CZE 1 8
74. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 8
74. Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 1 8
74. Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE 2 1 8
74. Miroslav Richter KCK Team CZE 1 8
74. Václav Schertler Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 8
74. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 8
74. Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 1 8
74. David Vobr Karate České Budějovice CZE 1 8
88. David Černohous KCK Team CZE 1 6
88. Milan Hájek Sport Relax CZE 1 6
88. Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE 1 1 6
88. Michal Jaroš SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 6
88. Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE 1 6
88. Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE 1 1 6
88. Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE 1 1 6
88. Jan Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 6
88. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 6
88. Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE 1 6
88. Richard Šefl Karate České Budějovice CZE 2 6
99. Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE 1 4
99. Michal Batelka Sport Relax CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů