KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
51. Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 1 40
52. Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 1 1 1 5 38
53. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 5 36
53. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 1 36
55. Milan Zítko Sport Relax CZE 1 1 1 35
56. Jakub Bancíř Kabu Praha CZE 1 5 34
56. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 3 34
58. Adam Ecler Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 32
59. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 1 2 31
59. David Ondráček SC Flair CZE 1 2 1 31
61. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 30
62. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 29
63. Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE 2 1 2 26
64. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 4 24
64. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 2 24
64. Matouš Pechar Česká republika CZE 1 1 24
64. Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 24
68. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 1 1 22
68. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 3 22
70. Tomáš Čvančara Sport Relax CZE 2 1 20
70. Dušan Figala Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 2 20
72. Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE 1 1 1 18
72. Jáchym Kopecký KCK Team CZE 3 1 18
72. Filip Novák Dragon Neratovice CZE 1 1 1 18
72. Filip Peřinka Sport Relax CZE 1 1 1 18
76. Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 17
77. Jakub Čišecký CZE 1 1 1 16
77. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
77. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 16
77. Igor Šebo SC Flair CZE 1 16
81. postup Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
82. pokles Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 14
82. pokles Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 3 14
84. pokles Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 12
84. pokles Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE 3 12
84. pokles Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 2 12
84. pokles Pavel Musil SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 12
84. pokles Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
84. postup David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE 1 12
84. pokles Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE 1 1 12
84. pokles Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE 1 12
92. pokles Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE 1 1 11
92. pokles Marek Šípek SKBU Trutnov CZE 2 1 11
94. pokles Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
94. pokles David Rousek Dragon Neratovice CZE 1 1 10
96. pokles Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 9
96. pokles Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE 1 1 9
98. pokles Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 8
98. pokles Martin Beitel Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 1 8
98. pokles Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů