KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
50. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 3 34
52. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 1 2 31
52. David Ondráček SC Flair CZE 1 2 1 31
54. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 2 1 30
54. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 30
56. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 29
57. David Le Dragon Neratovice CZE 1 1 28
58. Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE 2 1 2 26
59. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 4 24
59. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 2 24
59. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 1 24
59. Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 24
63. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 1 1 22
63. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 3 22
65. Tomáš Čvančara Sport Relax CZE 2 1 20
65. Dušan Figala Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 2 20
67. Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE 1 1 1 18
67. Jáchym Kopecký KCK Team CZE 3 1 18
67. Filip Peřinka Sport Relax CZE 1 1 1 18
70. Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 17
71. Jakub Čišecký CZE 1 1 1 16
71. Adam Ecler Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 2 16
71. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
71. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 16
71. Igor Šebo SC Flair CZE 1 16
76. Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 14
76. Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 3 14
78. Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 12
78. Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE 3 12
78. Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 2 12
78. Pavel Musil SKM Bílina CZE 1 12
78. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
78. Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE 1 12
78. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 2 12
85. Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE 1 1 11
86. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
86. Filip Novák Dragon Neratovice CZE 1 1 10
86. David Rousek Dragon Neratovice CZE 1 1 10
89. Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 9
89. Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE 1 1 9
91. Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 8
91. Martin Beitel Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 1 8
91. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
91. Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 8
91. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 8
91. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 8
91. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
91. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
91. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 8
91. Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 1 8

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů