KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 6 2 5 368
2. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 3 3 4 2 1 243
3. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 7 4 216
4. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 4 1 4 3 1 192
5. Petr Marschall Česká republika CZE 4 3 1 178
6. David Beran KCK Team CZE 4 2 3 2 1 152
7. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 1 143
7. Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE 3 5 4 143
9. Jáchym Kopecký KCK Team CZE 1 4 5 2 1 125
10. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 124
11. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 2 2 4 1 109
12. Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 1 1 104
13. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 1 100
14. postup Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 3 92
15. pokles Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 1 4 1 84
16. pokles Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 4 1 1 82
17. pokles František Kabourek KK Jeseník CZE 2 1 2 1 80
18. pokles Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE 1 1 1 2 1 77
19. pokles Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 2 72
19. postup Dominik Szalay Česká republika CZE 2 72
21. pokles Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 1 62
22. pokles Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 60
22. postup Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 60
24. pokles Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 1 56
25. pokles David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 52
25. pokles Jan Vocel KABU Jablonec n/N CZE 2 1 52
27. pokles Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4 2 48
27. pokles David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 2 48
27. pokles Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 1 48
27. pokles Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 1 1 48
31. postup David Novák Spartak Hradec Králové CZE 2 1 46
32. pokles Michal Galla Karate Klub Chodov CZE 2 4 1 45
33. pokles Erik Sontag KCK Team CZE 2 2 3 44
34. pokles Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 3 1 40
35. pokles Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 37
36. pokles Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 2 1 36
37. Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE 1 1 3 1 35
38. Michael Landa Dragon Neratovice CZE 3 2 34
39. Šimon Branda Česká republika CZE 2 32
39. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
39. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 1 32
42. Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 2 30
43. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 1 1 1 28
43. postup Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE 1 2 28
43. pokles Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 1 28
46. pokles David Richtr KCK Team CZE 3 1 26
47. pokles Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 24
47. pokles Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 24
47. pokles Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 2 24
47. pokles Jakub Jirka Česká republika CZE 1 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP juniorů, U21 a seniorů 2014/2015 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů