KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 6 2 5 368
2. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 3 3 4 2 1 243
3. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 7 4 216
4. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 4 1 4 3 1 192
5. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 3 1 178
6. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 3 1 172
7. David Beran KCK Team CZE 4 2 3 2 1 152
8. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 1 143
8. Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE 3 5 4 143
10. Jáchym Kopecký KCK Team CZE 1 4 5 2 1 125
11. Dominik Szalay Česká republika CZE 2 1 112
12. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 2 2 4 1 109
13. Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 1 1 104
14. Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE 1 2 1 3 1 101
15. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 1 100
16. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 1 92
16. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 3 92
18. Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE 2 1 1 2 1 88
19. Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 1 4 1 84
20. Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 4 1 1 82
21. František Kabourek KK Jeseník CZE 2 1 2 1 80
22. David Novák Spartak Hradec Králové CZE 2 3 1 74
23. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 2 72
24. Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 2 3 1 1 70
25. Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE 1 1 68
26. Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 60
27. Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 1 56
28. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 52
28. Jan Vocel KABU Jablonec n/N CZE 2 1 52
30. Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4 2 48
30. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 48
30. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 2 48
30. Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 1 48
30. Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 1 1 48
35. Michal Galla Karate Klub Chodov CZE 2 4 1 45
36. Erik Sontag KCK Team CZE 2 2 3 44
37. Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE 2 40
37. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 3 1 40
39. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 37
40. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 2 1 36
41. Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE 1 1 3 1 35
41. Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE 2 1 1 35
43. Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE 2 1 34
43. Michael Landa Dragon Neratovice CZE 3 2 34
45. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 32
45. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 32
45. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
45. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 1 32
49. Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 2 30
50. Jakub Jirka Česká republika CZE 1 1 29

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů