KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 6 2 5 368
2. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 3 3 4 2 1 243
3. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 7 4 216
4. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 4 1 4 3 1 192
5. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 3 1 178
6. David Beran KCK Team CZE 4 2 3 2 1 152
7. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 1 143
7. Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE 3 5 4 143
9. Jáchym Kopecký KCK Team CZE 1 4 5 2 1 125
10. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 124
11. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 2 2 4 1 109
12. Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 1 1 104
13. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 1 100
14. Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 1 4 1 84
15. Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 4 1 1 82
16. František Kabourek KK Jeseník CZE 2 1 2 1 80
17. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 2 72
18. Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE 1 1 1 1 1 71
19. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 68
20. Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 1 62
21. Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 60
22. Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 1 56
23. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 52
23. Jan Vocel KABU Jablonec n/N CZE 2 1 52
25. Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4 2 48
25. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 48
25. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 2 48
25. Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 1 48
25. Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 1 1 48
30. Michal Galla Karate Klub Chodov CZE 2 4 1 45
31. Erik Sontag KCK Team CZE 2 2 3 44
32. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 3 1 40
32. David Novák Spartak Hradec Králové CZE 2 40
34. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 37
35. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 2 1 36
36. Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE 1 1 3 1 35
37. Michael Landa Dragon Neratovice CZE 3 2 34
38. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 32
38. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
38. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 1 32
41. Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 2 30
42. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 1 1 1 28
42. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 1 28
44. David Richtr KCK Team CZE 3 1 26
45. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 24
45. Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 24
45. Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 24
45. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 24
49. Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE 1 1 22
50. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 1 21

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: North Bohemia 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů