KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Döme Szegedi Maďarsko HUN 1 1 1 750
2. Marvin Garin Francie FRA 1 1 700
3. Breno Teixeira Brazílie BRA 1 600
3. Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED 1 600
5. Luca Maresca Itálie ITA 1 1 500
5. Chris Nørskov Jensen Dánsko DEN 1 1 500
7. Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT 1 1 450
8. Kevin Tavares Lopes Francie FRA 1 400
9. Francesco D Onofrio Itálie ITA 1 300
9. Steven Dacosta Francie FRA 1 300
9. Erman Eltemur Turecko TUR 2 300
9. Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT 1 300
13. Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN 1 1 248
14. Sofiane Agoudgil CACV Karate FRA 1 200
14. Kaisar Alpysbay Kazachstán KAZ 1 200
14. Boran Berak Chorvatsko CRO 1 200
14. Angelo Crescenzo APD Shirai Club S.Valentino ITA 1 200
14. Tolga Macar Turecko TUR 1 200
14. Shahin Naghipour Jafari Judokan Frankfurt GER 1 200
14. Edin Saric Karate Team Ilidža-Sarajevo BIH 1 200
14. Sergey Spitsin Rusko RUS 1 200
22. Nijat Abbasov Ázerbajdžán AZE 1 100
22. Huseyn Aliyev Ázerbajdžán AZE 1 100
22. Marko Antić Srbsko SRB 1 100
22. Abdelilah Boujdi Maroko MAR 1 100
22. Victor Estrada Ballesteros Španělsko ESP 1 100
22. P. Fernandes Portugalsko POR 1 100
22. Michail Giannelis Řecko GRE 1 100
22. Filip Gjurcinovski Makedonie MKD 1 100
22. Goksel Karacan Turecko TUR 1 100
22. Jay Kirton Velká Británie GRB 1 100
22. Stefan Pokorny Rakousko AUT 1 100
22. Iakov Ponomarev Rusko RUS 1 100
22. Loic Raschella Lucembursko LUX 1 100
22. Marc Alexis Rouret Francie FRA 1 1 100
22. Martin Stojmenov Makedonie MKD 1 100
37. Cesar Augusto Zorze Brazílie BRA 1 50
37. Philippe Biberich Lucembursko LUX 1 50
37. Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR 1 50
37. Gaétan Délétroz Švýcarsko SUI 1 50
37. Ervin Galić Bosna a Hercegovina BIH 1 50
37. Ricardo Giegler Německo GER 1 50
37. Bjorn Isaac Jihoafrická republika SAR 1 50
37. Jacob Kiernan Anglie ENG 1 50
37. Jan Milan Česká republika CZE 1 50
37. N. Riljak Makedonie MKD 1 50
37. Todor Risteski KK Sport 94 - Prilep MKD 1 50
37. Steven Wyllie Skotsko SCO 1 50
49. Ben Coward WIKF ENG 1 48
50. Haris Kovačević Chorvatsko CRO 1 1 41

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Akademické mistrovství světa 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů