KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 14 5 5 1 606
2. Filip Vít Česká republika CZE 7 5 2 1 341
3. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 3 5 3 1 262
4. Matteo Tamborlani Česká republika CZE 7 1 230
5. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 3 3 3 1 227
6. Karel Imríšek Česká republika CZE 5 1 2 194
7. Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 8 7 4 192
8. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 5 5 1 2 152
9. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 6 2 1 144
9. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 4 3 2 144
11. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8 3 1 139
12. Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 2 1 132
13. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 3 1 1 131
14. David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 7 5 122
15. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 2 2 1 120
16. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 2 2 1 119
17. Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 7 1 1 113
18. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 7 1 1 112
19. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 2 4 3 3 107
20. Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 1 106
20. Ronald Prokeš SC Flair CZE 1 2 2 4 1 106
22. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 4 5 1 98
23. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 3 2 1 1 97
24. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 2 4 1 94
25. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 1 6 92
26. Marek Fejfárek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 1 4 1 83
27. Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 80
28. Martin Náhlovský SC Flair CZE 4 8 68
29. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 4 65
30. Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE 2 2 1 60
31. Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 3 56
32. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 1 1 52
33. Milan Zítko Sport Relax CZE 1 1 1 2 1 47
34. Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 2 46
35. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 1 1 45
35. Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE 1 1 2 1 45
37. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 5 1 44
37. Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 1 1 3 1 44
39. Jakub Bancíř Kabu Praha CZE 1 2 2 40
39. Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE 2 2 40
41. Milan Hájek Sport Relax CZE 2 1 3 38
41. David Le Dragon Neratovice CZE 1 1 1 2 38
41. Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 1 1 1 38
44. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 1 1 2 1 37
44. Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE 1 1 2 3 37
46. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 4 36
47. Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 34
47. Lukáš Semela Nidoshinkan DOJO CZE 2 1 1 34
49. David Sůkal L.F.karate Hustopeče CZE 1 4 1 33
50. Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 3 1 32

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů