KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 14 5 5 1 606
2. Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 12 2 1 2 1 525
3. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 9 1 8 468
4. Petr Richter Česká republika CZE 7 5 6 2 1 459
5. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 7 5 2 1 341
6. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 3 5 3 1 262
7. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 5 2 2 2 244
8. postup David Stárek KK Jeseník CZE 3 4 3 3 218
9. pokles Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE 5 1 2 194
10. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 8 7 4 192
11. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 1 1 9 1 170
12. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 5 5 1 2 152
13. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 6 2 1 144
13. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 4 3 2 144
15. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8 3 1 139
16. Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 2 1 132
17. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 3 1 1 131
18. Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 1 3 3 1 128
19. David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 7 5 122
20. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 2 2 1 120
21. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 2 2 1 119
22. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 2 2 1 4 114
23. Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 7 1 1 113
24. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 7 1 1 112
25. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 2 4 3 3 107
26. Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 1 106
26. Ronald Prokeš SC Flair CZE 1 2 2 4 1 106
28. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 4 5 1 98
29. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 3 2 1 1 97
30. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 2 4 1 94
31. Marek Fejfárek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 1 4 1 83
32. Jan Le Dragon Neratovice CZE 2 1 2 80
33. Martin Náhlovský SC Flair CZE 4 8 68
33. postup Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 3 68
35. pokles Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 4 65
36. postup Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 1 2 64
37. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 2 3 3 1 60
37. pokles Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE 2 2 1 60
39. Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 3 56
40. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 1 1 52
41. Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 1 2 1 51
41. Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE 1 1 3 1 51
43. Filip Janda Dragon Neratovice CZE 1 1 2 1 48
44. Milan Zítko Sport Relax CZE 1 1 1 2 1 47
45. Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 2 46
46. David Le Dragon Neratovice CZE 1 1 2 3 45
46. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 4 2 45
46. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 1 1 45
49. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 5 1 44
49. Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 1 1 3 1 44

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů