KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Josef Černík Sokol Sadská CZE 7 2 4 1 262
2. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 4 3 2 210
3. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 4 3 2 176
4. Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 5 168
5. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 3 1 4 160
6. František Chudoba GRYF Liberec CZE 2 3 3 1 157
7. Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE 4 4 2 154
8. postup Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 108
9. pokles Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE 3 2 1 106
10. pokles Jan Hoffman Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 98
11. pokles Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 2 1 96
11. Aleš Vydra SKC Louny CZE 2 4 96
13. postup Václav Chudoba GRYF Liberec CZE 2 2 2 92
13. pokles Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 1 3 2 92
15. pokles Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE 3 1 1 1 1 89
16. pokles Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4 88
17. pokles Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 81
18. pokles Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE 2 1 1 80
19. pokles Martin Macík KK Jeseník CZE 4 2 1 79
20. pokles Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 3 2 1 76
21. postup Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE 1 3 2 1 69
22. pokles Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 2 3 68
22. pokles Jan Stránský KCK Team CZE 1 1 2 68
24. pokles Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 60
25. pokles Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 59
26. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 2 1 1 57
27. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 1 1 56
28. Otto Doskočil KCK Team CZE 2 1 52
28. David Plot KK Lichnice CZE 1 1 1 1 52
30. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 1 51
30. Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 1 51
32. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 48
32. David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE 2 48
32. Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 1 1 48
32. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 48
32. Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE 1 2 1 48
32. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 48
38. Markos Hernandez KK Jeseník CZE 2 1 44
38. Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 44
38. Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE 1 1 2 44
38. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
38. Ondřej Tomko SKC Louny CZE 2 2 44
38. Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 44
44. Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 3 42
44. David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 42
44. Michal Lysko GRYF Liberec CZE 3 2 42
47. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 40
47. Lukáš Pevný Sport Relax CZE 1 2 40
49. Pavel Šumbera KK Jeseník CZE 2 2 1 39
50. Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 1 2 2 38

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2016 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů