KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Josef Černík Sokol Sadská CZE 7 2 4 1 262
2. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 4 3 2 210
3. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 4 3 2 176
4. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 3 1 4 160
5. František Chudoba GRYF Liberec CZE 2 3 3 1 157
6. Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE 3 2 1 106
7. Jan Hoffman Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 98
8. Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 2 1 96
8. Aleš Vydra SKC Louny CZE 2 4 96
10. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 1 3 2 92
11. Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE 3 1 1 1 1 89
12. postup Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 81
13. postup Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE 2 1 1 80
14. pokles Martin Macík KK Jeseník CZE 4 2 1 79
15. pokles Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 3 2 1 76
16. pokles Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 2 3 68
16. pokles Jan Stránský KCK Team CZE 1 1 2 68
18. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 59
19. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 2 1 1 57
20. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 1 1 56
21. Otto Doskočil KCK Team CZE 2 1 52
21. David Plot KK Lichnice CZE 1 1 1 1 52
23. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 1 51
24. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 48
24. Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 1 1 48
24. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 48
24. Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE 1 2 1 48
24. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 48
24. postup Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 1 48
30. pokles Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 44
30. pokles Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE 1 1 2 44
30. pokles Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
30. pokles Ondřej Tomko SKC Louny CZE 2 2 44
30. pokles Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 44
35. pokles Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 3 42
35. pokles David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 42
35. pokles Michal Lysko GRYF Liberec CZE 3 2 42
38. pokles Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 40
38. pokles Lukáš Pevný Sport Relax CZE 1 2 40
40. pokles Pavel Šumbera KK Jeseník CZE 2 2 1 39
41. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 1 2 2 38
41. pokles David Posolda KK Jeseník CZE 1 1 1 38
43. pokles Radek Krucký Sokol Sadská CZE 1 2 1 1 37
44. pokles Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE 1 2 36
45. pokles Petr Okenica Karate České Budějovice CZE 2 3 32
46. pokles Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 30
47. pokles Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 2 28
47. pokles Lukáš Herák Karate Klub Chodov CZE 1 2 1 28
47. pokles Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE 1 1 28
47. pokles Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 28

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR mládeže 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů