KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Josef Černík Sokol Sadská CZE 7 2 4 1 262
2. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 4 3 2 176
3. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 3 1 4 160
4. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 3 3 2 142
5. František Chudoba GRYF Liberec CZE 2 2 2 1 117
6. Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE 3 2 1 106
7. Jan Hoffman Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 98
8. Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 2 1 96
8. Aleš Vydra SKC Louny CZE 2 4 96
10. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 1 3 2 92
11. Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE 3 1 1 1 1 89
12. Martin Macík KK Jeseník CZE 4 2 1 79
13. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 3 2 1 76
14. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 2 3 68
14. Jan Stránský KCK Team CZE 1 1 2 68
16. Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 1 1 65
17. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 59
18. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 2 1 1 57
19. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 1 1 56
20. Otto Doskočil KCK Team CZE 2 1 52
20. David Plot KK Lichnice CZE 1 1 1 1 52
22. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 1 51
23. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 48
23. Lukáš Cyprian Slavia TU Liberec CZE 1 1 48
23. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 48
23. Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE 1 2 1 48
23. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 48
28. Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 44
28. Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE 1 1 2 44
28. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
28. Ondřej Tomko SKC Louny CZE 2 2 44
28. Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 44
33. Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 3 42
33. David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 42
35. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 40
35. Lukáš Pevný Sport Relax CZE 1 2 40
37. Pavel Šumbera KK Jeseník CZE 2 2 1 39
38. Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 1 2 2 38
38. David Posolda KK Jeseník CZE 1 1 1 38
40. Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE 1 2 36
41. Petr Okenica Karate České Budějovice CZE 2 3 32
42. Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 30
43. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 2 28
43. Lukáš Herák Karate Klub Chodov CZE 1 2 1 28
43. Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE 1 1 28
43. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 28
43. Jakub Němec KK Lichnice CZE 5 28
43. Milan Zítko Sport Relax CZE 2 28
49. Vojtěch Bittner Sport Relax CZE 2 1 27
50. Jakub Hajný SKC Louny CZE 1 3 1 26

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: North Bohemia 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů