KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE 6 1 4 1 1 287
2. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 8 2 1 1 282
3. Filip Dittrich GRYF Liberec CZE 6 1 6 3 1 228
4. Jakub Michálek KK Jeseník CZE 5 1 1 4 1 216
5. Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE 1 6 1 1 1 150
6. Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE 2 1 2 148
6. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 2 148
8. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 3 1 2 2 130
9. Petr Klein KK TJ Krupka CZE 3 1 2 128
10. Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE 1 1 5 3 1 110
11. Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE 1 1 6 1 1 107
12. Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 92
13. Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 5 1 88
14. Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE 2 2 1 87
15. Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 1 84
16. Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE 2 1 3 82
17. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 79
18. Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 1 76
19. Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 1 74
20. Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 1 1 72
21. Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE 1 3 1 71
22. Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE 2 3 1 1 70
23. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 2 68
24. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 3 64
25. Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4 1 56
25. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 2 56
27. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 54
28. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 1 1 51
29. Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE 1 1 48
29. Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 2 48
31. Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 1 46
31. Vojtěch Schubert L.F.karate Hustopeče CZE 1 1 2 46
33. Stanislav Privitzer KK TJ Krupka CZE 4 2 42
34. Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 40
34. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 1 1 1 1 40
36. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 36
36. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 36
38. Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 2 1 34
39. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 2 32
39. Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 2 32
39. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice CZE 1 1 32
39. Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 32
39. Milan Zítko Sport Relax CZE 1 2 32
44. Jan Faltus KCK Team CZE 1 1 1 1 31
45. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 28
45. Dominik Koudela Sport Relax CZE 2 28
45. Michal Slonina SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 28
48. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 2 1 26
49. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE 1 24
49. Jiří Martínek KKD Bruntál CZE 1 1 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: North Bohemia 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů