KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE 5 3 4 1 266
2. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 5 2 2 1 210
3. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 5 5 3 196
4. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 4 1 161
5. Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE 3 1 1 126
6. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 7 1 98
7. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 2 4 96
8. Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 1 88
9. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 1 80
10. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 1 65
11. Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 1 1 2 3 3 61
12. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 60
13. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 56
14. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 2 48
15. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 44
16. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 1 1 42
17. Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE 1 40
18. Jana Drymlová KCK Team CZE 1 2 1 36
19. Žaneta Jantačová KCK Team CZE 1 1 32
19. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
21. Adéla Krátká KCK Team CZE 2 2 1 28
21. Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 3 28
21. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 28
24. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 24
25. Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 2 1 1 20
26. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 1 17
27. Natálie Gruberová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 16
27. Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 16
27. Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 16
27. Eva Otrubová KK Jeseník CZE 1 16
27. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 16
27. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 16
33. Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 15
34. Lenka Kudláčková Sport Relax CZE 1 12
34. Michaela Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
34. Nikola Meisnerová Sport Relax CZE 1 12
34. Michaela Mikolášová KK Jeseník CZE 1 12
34. Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE 1 12
39. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 2 10
39. Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 10
41. Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
41. Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
41. Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
41. Klára Halodová Karate České Budějovice CZE 1 8
41. Julie Kodadová Kabu Praha CZE 1 8
41. Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
41. Linda Vojáčková KK Lichnice CZE 1 8
41. Štěpánka Volfová Sokol Sadská CZE 1 8
41. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
41. Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: North Bohemia 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů