KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 7 4 5 4 1 409
2. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 4 7 3 2 1 298
3. Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE 5 3 4 1 266
4. postup Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 2 4 2 3 206
5. pokles Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 5 5 3 196
6. Linda Vojáčková KK Lichnice CZE 3 7 1 146
7. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9 1 138
8. Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE 3 1 1 126
9. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 4 5 110
10. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 2 4 96
11. Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 1 88
12. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 1 80
13. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 2 1 1 1 1 78
14. Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice CZE 1 1 2 1 1 66
15. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 1 65
16. Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 1 62
17. Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 1 1 2 3 3 61
18. postup Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 60
18. pokles Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 60
20. pokles Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 56
21. pokles Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 4 2 1 55
22. pokles Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2 1 54
23. pokles Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 2 48
24. pokles Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE 1 40
25. pokles Jana Drymlová KCK Team CZE 1 2 1 36
25. pokles Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
27. pokles Žaneta Jantačová KCK Team CZE 1 1 32
27. pokles Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
29. pokles Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 28
29. pokles Adéla Krátká KCK Team CZE 2 2 1 28
29. pokles Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 28
32. pokles Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 24
32. pokles Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 24
32. pokles Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE 1 24
35. pokles Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 3 1 22
36. pokles Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 2 1 1 20
36. pokles Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 3 20
38. postup Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE 2 2 17
39. pokles Adéla Bednářová KCK Team CZE 1 16
39. pokles Natálie Gruberová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 16
39. pokles Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 16
39. pokles Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 16
39. pokles Tereza Mikovcová Sokol Nymburk CZE 1 16
39. pokles Eva Otrubová KK Jeseník CZE 1 16
39. pokles Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 16
39. pokles Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 16
47. pokles Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 15
48. pokles Karina Denchylya KCK Team CZE 1 2 14
48. pokles Ema Filipská Glaverbel Teplice CZE 1 1 14
50. pokles Kateřina Červeňová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 12

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2016
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů