KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Sara Battaglia Itálie ITA 1 1 2 900
2. Sofia Marika Livitsanou Řecko GRE 1 2 700
3. Sabrina Buil Francie FRA 1 600
3. Emmanuelle Fumonde Francie FRA 1 2 600
3. S. Mazzoleni Itálie ITA 1 1 600
3. Almudena Muñoz Gonzales Španělsko ESP 1 600
3. Sandy Scordo Francie FRA 2 600
3. Y. Tokioka Japonsko JPN 1 600
3. Rika Usami Japonsko JPN 1 600
10. Viviana Bottaro Itálie ITA 1 1 500
11. F. de Acuna Gonzales Španělsko ESP 1 400
11. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 2 400
11. Scarlett Riera Venezuela VEN 1 400
14. Terryana D Onofrio Itálie ITA 1 300
15. Katarína Longová Slovensko SVK 1 1 224
16. Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY 1 200
16. Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK 1 200
16. Akrivi Bouloumpasi Řecko GRE 1 200
16. T. Diendorfer Rakousko AUT 1 200
16. Maria Valeriya Dimitrova Dominikánská republika DOM 1 200
16. Kristel Larouche Kanada CAN 1 200
16. Marija Madžarević Srbsko SRB 1 200
16. J. Signavong Francie FRA 1 200
16. Mirna Šenjug Chorvatsko CRO 1 200
25. Sayra Aarts Nizozemsko NED 1 100
25. Melissa Bello Kolumbie COL 1 100
25. Franziska Krieg Německo GER 1 100
25. Milena Milacic Černá Hora MNE 1 100
25. Margarita Morata Španělsko ESP 1 100
25. M. Ruiz Granados Španělsko ESP 1 100
25. Aimee Sell Anglie ENG 1 100
25. Lara von Känel Švýcarsko SUI 1 100
33. Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE 1 1 74
34. Cathaysa Barroso Vistabella ESP 1 50
34. Maryia Fursava Bělorusko BLR 1 50
34. Marija Gudeska Makedonie MKD 1 50
34. Tijana Radulović Černá Hora MNE 1 50
34. Gizem Sahin Turecko TUR 1 50
34. Sviatlana Yermakova Bělorusko BLR 1 50
34. J. Zede Chorvatsko CRO 1 50
41. Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG 2 48
41. Ann Kristensen Dánsko DEN 1 48
43. Lauren Shelbourne Anglie ENG 1 1 41
44. Samantha Cannon Anglie ENG 1 1 33
44. Hannah Neuser Lucembursko LUX 1 1 33
46. Frederikke Nielsen Dánsko DEN 1 32
47. Patricia Cardoso Portugalsko POR 1 25
47. V. Gutierrez Švédsko SWE 1 25
47. Mia Karlsson Švédsko SWE 1 25
47. Biserka Radulović Černá Hora MNE 1 25

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů