KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Petr Toušek SKK Shotokan Liberec CZE 3 2 4 88
2. Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE 4 2 3 72
3. Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 2 2 70
4. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 4 42
5. Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE 3 2 1 39
6. Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE 2 30
6. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 30
8. Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 2 20
9. Tomáš Reichl CZE 2 16
10. Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 15
11. Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE 1 1 14
12. Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE 1 12
12. Radim Šudoma SKK Shotokan Liberec CZE 1 12
14. Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE 2 10
15. Martin Beitel Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 8
15. Jan Drobeček Sport Relax CZE 1 8
15. Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE 1 8
15. Miroslav Pilař SKK Shotokan Liberec CZE 1 8
15. Lukáš Rýc-Bednář Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
15. Pavel Šíma CZE 1 8
21. Michal Doležal Fist Ledeč CZE 1 6
21. František Jelen Masada Praha CZE 1 6
21. Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE 1 6
21. Martin Rethy Slavia TU Liberec CZE 1 1 6
21. Adam Vaněk Sokol Nymburk CZE 1 6
21. Jakub Veselý Ippon KK Rakovník CZE 1 6
27. Petr Buchmann Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
27. Lukáš Chalupa Sport Relax CZE 1 4
27. Daniel Pelíšek KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
27. Jakub Vovsík SK Slavia Orlová CZE 1 4
31. Ondřej Stejskal KCK Team CZE 1 2
32. Patrik Greif Ippon KK Rakovník CZE 1 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů