Kalendář závodů 2008
*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com
Zobrazit celý rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 0
Zobrazit pouze:
Zobrazit pouze:
- Pouze závody zařazené do KarateRec.com
- ČSKe
- Nominační turnaje na MČR (podrobné informace)
- České
- WKF
- Český svaz Goju-ryu
- SKIF
- Východní Čechy
(akcí: 4)Leden 2008
04.01. - 06. 01. Soustředění reprezentace karate (Jablonec nad Nisou)
(24-16-8-4-2)
12.01. NP seniorů - 1.kolo (Ústí nad Labem) *(KR)
12.01. Liga družstev - 1.kolo (Ústí nad Labem) *(KR)
(akcí: 5)Únor 2008
(24-16-8-4-2)
03.02. NP seniorů - 2.kolo (Trutnov) *(KR)
03.02. Liga družstev - 2.kolo (Trutnov) *(KR)
09.02. - 10. 02. Soustředění reprezentace (Jablonec nad Nisou)
(24-16-8-4-2)
23.02. NP seniorů - 3.kolo (Ústí nad Labem) *(KR)
23.02. Liga družstev - 3.kolo (Ústí nad Labem) *(KR)
(akcí: 3)Březen 2008
(12-8-4-3-2-1)
08.03. Velká cena Nymburka (Nymburk) - nominační kategorie *(KR)
(36-24-12-9-6-3)
22.03. - 23. 03. Grand Prix Hradce Králové 2008 (Hradec Králové, Česká republika) (Středoevropská Liga) přihláška - nominační kategorie *(KR)
(48-32-16-8-4-2)
(akcí: 4)Duben 2008
(12-8-4-3-2-1)
05.04. Pohár nadějí (Česká Lípa) - nominační kategorie ml. a st.žactvo *(KR)
18.04. - 20. 04. Seminář karate - A.O.Seba
25.04. - 27. 04. Karate víkend v Praze
26.04. OBI Open (Praha) *(KR)
(akcí: 5)Květen 2008
09.05. Školení rozhodčích SmSKe
(24-16-8-4-2)
(12-8-4-3-2-1)
17.05. Wakizaši Cup - nominační kategorie žactvo, dorost a junioři *(KR)
24.05. - 25. 05. školení trenérů II. a III. třídy ČSKe + zk. STV Dan (Č.Budějovice)
(24-16-8-4-2)
31.05. Grand Prix Ústí nad Labem (Ústí nad Labem) - nominační kategorie žactvo, dorost a junioři *(KR)
(akcí: 1)Srpen 2008
16.08. - 30. 08. Karate camp Jizerka 2008
(akcí: 2)Září 2008
13.09. - 14. 09. školení trenérů II. a III. třídy ČSKe + zk. STV Dan (Č.Budějovice)
(akcí: 5)Říjen 2008
(48-32-16-8-4)
04.10. - 05. 10. Czech Grand Prix (Plzeň) *(KR)
(24-16-8-4-2)
11.10. Shotokan Cup (Rychnov nad Kněžnou) - nominační kategorie *(KR)
(36-24-12-9-6-3)
18.10. North Bohemia Cup (Ústí nad Labem) - nominační kategorie *(KR)
24.10. - 26. 10. Seminář karate - A.O.Seba
(24-16-8-4-2)
(akcí: 3)Listopad 2008
(12-8-4-3-2-1)
08.11. Silesia Cup (Odry) - nominační kategorie *(KR)
22.11. Vánoční cena Mladé Boleslavi *(KR)
(akcí: 3)Prosinec 2008
06.12. Mistrovství ČR dorostu a juniorů (Hodonín) *(KR)
07.12. Mistrovství ČR žáků (Hodonín) *(KR)
13.12. Noc Mistrů (Praha)
Celkem: 35 akcí.
Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.