Kalendář závodů 2008
*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com
Zobrazit celý rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 0
Zobrazit pouze:
Zobrazit pouze:
- Pouze závody zařazené do KarateRec.com
- ČSKe
- Nominační turnaje na MČR (podrobné informace)
- České
- WKF
- Český svaz Goju-ryu
- SKIF
- Východní Čechy
(akcí: 8)Duben 2008
18.04. - 20. 04. Seminář karate - A.O.Seba
25.04. - 27. 04. Karate víkend v Praze
26.04. OBI Open (Praha) *(KR)
26.04. - 27. 04. Seminář Wado Ryu Fumio Sugasawa (Praha)
(akcí: 13)Květen 2008
03.05. Seminář SKIF (Brno) - přihláška
03.05. - 04. 05. Školení a doškolení trenérů III.třídy - VčSKe
08.05. - 11. 05. Gasshuku 2008 (Prachatice)
09.05. Školení rozhodčích SmSKe
(24-16-8-4-2)
(12-8-4-3-2-1)
17.05. Wakizaši Cup - nominační kategorie žactvo, dorost a junioři *(KR)
24.05. - 25. 05. školení trenérů II. a III. třídy ČSKe + zk. STV Dan (Č.Budějovice)
24.05. Narama Seito (Plzeň)
24.05. - 25. 05. ME karate JKA mládeže a vteránů (Praha)
24.05. - 25. 05. MČR Shikon (Jablonec n.N.)
30.05. - 01. 06. Seminář karate Větrný Jeníkov
(24-16-8-4-2)
31.05. Grand Prix Ústí nad Labem (Ústí nad Labem) - nominační kategorie žactvo, dorost a junioři *(KR)
(akcí: 6)Červen 2008
30.05. - 01. 06. Seminář karate Větrný Jeníkov
06.06. - 15. 06. Týden karate a sebeobrany v Itálii (K.Kesl - 7.DAN, I.Keslová - 4.DAN, P.Nová - 3.DAN, P.Peceková - 3.DAN)
07.06. Májový pohár (Lovosice)
13.06. - 15. 06. Seminář karate + zkoušky STV kyu (P.Znamenáček, 5.DAN) (Kyjov)
14.06. Narama Open 2008 (Plzeň)
15.06. Akademické mistrovství ČR (Brno) *(KR)
(akcí: 1)Červenec 2008
09.07. - 13. 07. Soustředění karate - Jedovnice
(akcí: 2)Srpen 2008
09.08. - 15. 08. VIII. letní camp Karate a Saisho Ki Do (Nekoř)
16.08. - 30. 08. Karate camp Jizerka 2008
(akcí: 3)Září 2008
13.09. - 14. 09. školení trenérů II. a III. třídy ČSKe + zk. STV Dan (Č.Budějovice)
20.09. Kesl Cup (Praha) přihláška
(akcí: 6)Říjen 2008
(48-32-16-8-4)
04.10. - 05. 10. Czech Grand Prix (Plzeň) *(KR)
(24-16-8-4-2)
11.10. Shotokan Cup (Rychnov nad Kněžnou) - nominační kategorie *(KR)
(36-24-12-9-6-3)
18.10. North Bohemia Cup (Ústí nad Labem) - nominační kategorie *(KR)
24.10. - 26. 10. Seminář karate - A.O.Seba
(24-16-8-4-2)
(akcí: 8)Listopad 2008
01.11. GP Liberec zrušeno!
(12-8-4-3-2-1)
08.11. Silesia Cup (Odry) - nominační kategorie *(KR)
15.11. O pohár starosty města Ústí nad Orlicí *(KR)
22.11. Vánoční cena Mladé Boleslavi *(KR)
28.11. - 30. 11. Liberecké dny karate (soustředění s P.Novou a P.Pecekovou)
29.11. Funakoshi Cup B (Zákupy)
29.11. Velká cena Plzně (Plzeň)
(akcí: 6)Prosinec 2008
06.12. Mistrovství ČR dorostu a juniorů (Hodonín) *(KR)
07.12. Mistrovství ČR žáků (Hodonín) *(KR)
13.12. Noc Mistrů (Praha)
14.12. Vánoční pohár (Ústí nad Labem)
14.12. Narama Open (Plzeň)
Celkem: 52 akcí.
Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.